Plenky pro baculaté dítě

2521
13.12.19 18:52

Plenky pro baculaté dítě

Potřebuji poradit. Syn je dost baculatý a podsaditý, má 2 roky. Do teď jsem používala Huggies vel. 5, ale ta mu je už malá a přes boky to nejde pořádně zalepit. To že by chodil na nočník nehrozí, je v tom brzda. :zed: Hledám proto nějaké jiné, zatím měl Monperi, DM obyč i Nature a Dada. Bohužel nejsou žádné adekvátní těm Huggies. Pampers nechci, po změně kvality, jsem je přestala používat u prvního syna. Nemáte někdo prosím tip na nějaké dobré?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
LiveDream
13.12.19 18:55

Zkuste Fred&Flo z Tesca. Dcera má v 7měs 11kg a nikde neškrtí ani nejsou naknap jako jiné značky…jinak dlouho jsem se bránila značkám supermarketů, ale dost mě překvapily. Jsou fakt dobré…

• Nahlásit
15462
13.12.19 18:59

Já měla teda taky docela buclaté děti, navác dcera se na noc zcela odplenkovala až před 4.mi narozeninami, ale 5tkové plenky jí byly vždycky všechny :think: Krom Pampersek (ty mají mimochodem i vel.6) jsme kupovali obyč z Alberta a taky bez prolému.. Jo a syn měl někdy v 5ti letech urputný průjem, že jsme mu tu plenku do auta raději dali a taky mu v klidu byly 5tky.

• Nahlásit
18959
13.12.19 19:09

Albert teď dělá i velikost 6. Na moje špekounky tedy stačili a pětky, kvalitu si nemůžu vynachválit.

• Nahlásit
2521
13.12.19 19:32

@LuciMik94 @Janli A mají ty Tesco a Albert vzadu tu gumičku proti protečení?

On je spíš takový podsaditý, takže mu ty velikosti špatně sedí. Huggies dělá prodloužené velikosti, kdy to tělíčko to dobře obepne.
A pak má citlivou pokožku, hned je opruzený nebo má zánět. :roll:

• Nahlásit
2521
13.12.19 19:33

@unuděná On má tu pětku fakt fest, úplně otlačené ty gumičky na nožičkách. Huggies bohužel velikost 6 má pouze Pants a ve školce chtějí normální plenky.

• Nahlásit
15462
13.12.19 19:38

@lea79 On chodí do školky? Respektive vzali ho do školky s plenkama? 8o Myslela jsem, že tohle je jeden ze základních požadavků většiny školek-bezplenkové dítě, co se umí samo najíst a nejlépe i oblékat/svlékat.
No tak zkus ty Albertové - i ta jejich lepší řada měla hodně velká čísla. A Pandy jsme kupovali na spaní té větší dcery.
Jestli škrtí nohavičky, tak lze nastřihnout v místě, kde obvykle neprotékají-klukům to protéká spíš vepředu, holčičkám dole.

• Nahlásit
15462
13.12.19 19:40

A zamakejte na odplenkování. V tomto věku je to už opravdu spíš o lenosti rodičů, než „neschopnosti“ dětí. Nechci se tě nijak dotknout a taky vím, že s některými dětmi je to těžké, ale aspoň přes den (bez spaní) by to chtělo odbourat. Zvlášť pokud se opruzuje, plenka mu protéká plus ta školka…

• Nahlásit
2521
13.12.19 19:47

@unuděná Chodí do soukromé, tam může i v plenkách. ;) Chodí jenom na jedno dopoledne, aby se začlenil do kolektivu, dokud tam ještě staršího bráchu.

Hele jako já se můžu snažit odplekovat, ale je mi to k ničemu, fakt to není lenost. Starší syn přestal nosit pleny krátce po třetích narozeninách. On teorii měl zmáknutou na jedničku, ale praxe prostě ne. No a pak byl bez plen během dvou dnů a rovnou chodil na záchod. Mladší předpokládám, že bude něco podobného. Nechci to lámat přes koleno, jako už jsem tu četla dost diskuzí, jak to těm dětem moc nepomohlo. :nevim:

Až půjdu do Alberta, tak se tam na to podívám.

• Nahlásit
LiveDream
13.12.19 19:53

@lea79
Tesco gumičku nemají. Prodloužené jsou super ještě Babydream z Rossmanu a ty jsou do obrovských velikostí (tuším, že je na balení až do 8). Ty dávám na noc, tesco na den a v životě neprotekly. Malá teda chodí kakat na nočník už od 6měs a do plínky ne + se na něj vyčůrá kdykoli ji na něj posadím.

• Nahlásit
2521
13.12.19 20:04

@LuciMik94 Aha, tak to je potom Tesco mimo. Potřebuji, aby tam byla ta gumička.
No moji kluci jsou prostě na ten nočník/záchod fakt brzdy. Ale zase vedou v jiných věcech. Starší chodil v osmi měsících, mladší v devíti, apod. :)

• Nahlásit
15462
13.12.19 20:06

Já teď v DM viděla plenky Junior, ale nejsem si jistá, zda to nebyly ty tebou nenáviděné Pampersky… :think: A ty byly snad do 30kg, dítě na nich vyfocené vypadalo na školáka :mrgreen: Kamarádka měla ultra mega tlustá batolata (obě kojená) a vždycky se do těch normálních velikostí vešla :think: Holt zkoušej i jiné značky, to že plenky škrtí kolem stehýhnka nemusí být nedostatečnou velikostí, spíš střihem.

• Nahlásit
18959
13.12.19 21:05

Albert gumičku vzadu nemá, nicméně jsem obě dcerky měla fakt baculatý, říkali jsme jim Malý Budha a tyhle plenky jim seděly perfektně a neprotíkaly. Starší je měla do velikosti 104cm a 20kg a to byly jen č.5. Zkus je, za to nic nedáš, balení v akci stojí 169,–. A to teď dělají i ty šestky.

• Nahlásit
2521
13.12.19 22:09

@Janli Ale já tam tu gumičku potřebuji. Když se pokaká, než to zaregistruji, tak stihne doma prosvištět na odrážedle, houpat se na koníkovi a jezdit na skluzavce a pak by to měl až na krku. On je neustále v pohybu a fakt ho co pět minut nestíhám kontrolovat, jestli není pokakaný. To samé učitelky ve školce. Takže ta gumička to naštěstí udrží.

Hmm musím hledat dál.

• Nahlásit
921
14.12.19 06:56

Vim, ze hledas plenky, ale trvale a jednodussi reseni je prece naucit chodit na nocnik, kdyz ho bojkotuje, tak na zachod, formou hry a legrace, ve 2 letech uz se s malym clovickem da domluvit :palec:… usetris prachy i prirodu :nevim:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat