Plenky Pampers Pure. Jaké jsou?

130
8.1.20 20:51

Plenky Pampers Pure. Jake jsou?

Spis jen ze zvedavosti. Videla jsem je dnes a napadlo me, jake jsou? Vyzkousely jste je nekdo? Je to lepsi nez ostarni Pampers?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23376
8.1.20 20:55

Drahé :mrgreen: jsou takové jemné, neigelitove. Kromě materiálu a obrázků nevidím rozdíl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1346
8.1.20 20:59

Za mě nevidím rozdíl mezi pure a premium care. Možná tolik chemicky nezapáchaji a mají krasne obrázky :mrgreen: trochu jsem doufala, ze nebudou mít tu síťku uvnitř jako PC, ale mají :? za mě jen dražší, výhodu jsem v nich nezaznamenala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1721
8.1.20 21:01

Přesně jak píšou holky vyse. Jen 2× dražší PC s trochu eko podobou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
547
8.1.20 21:24

Já s nimi byla naprosto nespokojená. Absolutně neodpovídá poměr cena a kvalita, malá se mi několikrát pročůrala a to byla úplně maličká. Za mě jsem spokojená s Huggies, plenky z DM a z Lidlu. Zkoušela jsem Happy Baby, trhají se lepicí pásky a Dada bývají málo kdy za dobrou cenu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1788
8.1.20 21:48

Mela jsem a byla jsem s nimi spokojena, byly opravdu prijemne, bohuzel jsou hrozne predrazene, takze stejnou sluzbu mimcu udelaji premium care.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 23:10

Ty jsem tedy jeste nezkousela, ale za to jsem zkusila pc a obyc a za me nic moc Pampers celkove. Plati se jen za znacku. Ja osobne jsem nejvice spokojena s plenkami z Lidlu, ty nasemu prckovi sedi nejlepe a nebo se znackou Monperi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16864
9.1.20 10:58

Ahoj holky, budu moc ráda, když budete své zkušenosti s těmito novými plenkami vkládat i sem do recenzí , tady se to v diskuzi časem ztratí, díky moc! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16864
9.1.20 11:01

Za mě mohu doporučit (pro baculatější děti) bezkonkurence Babylove NATURE - super poměr kvalita / cena a jsou šetrné k přírodě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1346
19.1.20 21:11

@Káťa19 bohužel jak píšeš, pro baculaté :? chtěla jsem je používat, ale dcera teď 6 kilo a 63 cm a prostě při každém kadění protekly, takže za nás bohužel :( ted nejvíce sedí Pampers

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 16:33

Doporucuji

Nejlepší :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu