Počůrávání z léků

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21
11.11.21 17:32

Počůrávání z léků

Začala jsem brát antipsychotika a několikrát jsem se počůrala nevím co s tím velmi mě to trápí bude to asi těmi léky.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8686
11.11.21 17:47

Kamarádce se dítě v noci počůrává z psychofarmak, takže to tím asi být může…

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 17:56

@Lilie05 Ahojky, mamka má s tím problémy, když bere AD. Říká, že je to tím, že prášky uvolňují svaly a vůbec veškerý signály jsou otupely. Když AD vysadi, tak to přestane, ale problémy má pak psychicky. Ona se vyloženě nepocura, ale zastavit to nemůže a ucurava. Má taky pryč delohu a je už po přechodu, takže to taky hraje svoji roli, ale ty to máš určitě po lécích.

  • Citovat
  • Nahlásit
8099
11.11.21 18:56
@Lilie05 píše:
Začala jsem brát antipsychotika a několikrát jsem se počůrala nevím co s tím velmi mě to trápí bude to asi těmi léky.

Co s tím? Nahlásit lékaři, je to vedlejší účinek. Jistě ho najdeš i v letáku

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8099
11.11.21 18:58
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat