Podělíte se o vanoční dárky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 06.10.14 09:21
Podělíte se o vanoční dárky ?

Z nadpisu vse asi vypovida, jsem,,zoufalá" z letosnich Vanoc, protoze me absolutne nenapadaji zadne darky. Tak jsem si rikala, ze by treba bylo fajn se o ty svoje napady podelit :hug: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34159 příspěvků 1 inzerát 06.10.14 09:23

Dospělí - zeptám se na rovinu, co potřebují. Jinak se zaměříme hlavně na dárky od dětí, vlastní výroby, které potěší nejvíc.

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 06.10.14 09:25

@Tiger-lily To vzdy taky zkousim, jenze strana od manzela je strasne skromnav, takze skoro nic nereknou a zase moje strana tvrdi, ze nic nechce :zed: achjoo

Anael
Echt Kelišová 7797 příspěvků 06.10.14 09:26
@Tiger-lily píše:
Dospělí - zeptám se na rovinu, co potřebují. Jinak se zaměříme hlavně na dárky od dětí, vlastní výroby, které potěší nejvíc.
:potlesk:
To já zas od tchýně dostanu šampon po kterém bych si uškrábala hlavu, který nevyužiju :lol:
Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 06.10.14 09:28

@Anael Taky parada :mrgreen: :mrgreen:

Králičice
Extra třída :D 13335 příspěvků 06.10.14 09:29

@Anael - takové dárky posílám dál :oops:

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 06.10.14 09:29

To mi dela babicka, ale porad, neco koupi 4 mesie dopredu, pak porad rika jak je to uzasny a ja to nepouzivam :cert: pritom mam takovych veci co bych vyuzila a porad rika, jakou uzasnou vec koupila a kdyz ji, rekni, ze se mohla zeptat urazi se :nevim:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33969 příspěvků 06.10.14 09:30

@Ginger.Rothstein tak to bylo u nás „nic nechtějí a nepotřebují“ Každý rok jim pravidelně kupujeme nějaký víkendový pobyt nebo lázně. Děti jsou už větší takže řešíme drobností a obálkou ;)

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 06.10.14 09:30
@Králičice píše:
@Anael - takové dárky posílám dál :oops:

Ja vetsinou bohuzel tez :oops:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34159 příspěvků 1 inzerát 06.10.14 09:30
@Anael píše: :potlesk:
To já zas od tchýně dostanu šampon po kterém bych si uškrábala hlavu, který nevyužiju :lol:
:mrgreen: právě proto, že všichni jsou nepotřebnými krámy zavaleni, dělám všechno tak, aby jich neměli víc a nám je taky nenosili
Králičice
Extra třída :D 13335 příspěvků 06.10.14 09:31

@Ginger.Rothstein - třeba pro malou jsme udělali „prezentaci pro Ježíška“ - bude mít i narozky, tak ať se nesejde třeba 5 panenek ;)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34159 příspěvků 1 inzerát 06.10.14 09:31
@Ginger.Rothstein píše:
@Tiger-lily To vzdy taky zkousim, jenze strana od manzela je strasne skromnav, takze skoro nic nereknou a zase moje strana tvrdi, ze nic nechce :zed: achjoo
:think: tak něco potřebného. třeba od jedné babičky dostáváme vždycky prášek na praní a kupuje „značkový“, takže ho využijem :lol:
Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 06.10.14 09:31

@Denisa76 Ten pobyt se mi libi, ale z nasi strany, by asi babicka s dedou nejeli, tata je rozvedeny a ze strany manzela jsme dali vslet predloni a taky nejeli :?

Mamasaurus
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 06.10.14 09:32

Pro rodiče plánuji nějaký welness pobyt + drobnosti, ručně dělané dárky (nějaká koláž, domácí pečený čaj, polštářek atd..)
Hlavu mi láme přítel když se ho zeptám co by jsi chtěl k vánocům - odpoví mi : Tebe, to mě potěší, ale vůbec mi to nepomůže :(:D… Při nejlepším mi řekne: já nic nepotřebuju, nic mi nekupuj :cert:

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 06.10.14 09:32

@Tiger-lily Vidis, to je docela fajn, babicka miluje Persil z Nemecka :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >