Reklama

Podezření na celiakii, co dál....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jančakecalka
Generální žvanilka 22106 příspěvků 05.09.18 09:20
Podezření na celiakii, co dál....

Dobré dopoledne,

včera jsem byla s dcerou na gastru na kontrole, kde mi primář oznámil, že dle krevních testů to nevypadá moc dobře, je tam velké podezření na celiakii, k tomu má hodně vysoký cholesterol a to i přes to, že nejí smažené, tučné, negrilujeme, nesmažím na pánvičce, ale pokapu olivovým olejem a dám do trouby, což mi doktor pochválil, ale i tak má testy hodně špatné. Ani vejce téměř nejí, nemá je ráda.
Ted nás čeká ještě jeden krevní test, ale měsíc budeme prý čekat na výsledek.
Máte s tím někdo, prosím, zkušenost, co to vše obnáší?
Primář mi řekl, že jsou na to i léky, ale ty, že jí případně předepsat nemůže, protože dcera bere dvojkombinaci antiepileptik.
Vůbec si to nedovedu představit, jestli se to potvrdí, už takto to má dcerka hodně těžké :(

Reklama

Reakce:

modletin123
Stálice 56 příspěvků 05.09.18 10:04

vysoký cholesterol má z antiepileptik, konzultujte to s neurologem

Jančakecalka
Generální žvanilka 22106 příspěvků 05.09.18 10:07
@modletin123 píše:
vysoký cholesterol má z antiepileptik, konzultujte to s neurologem

Tohle jsme řešili v Motole už před půl rokem,ale neurolog nám řekl, po lécích to nemá, že příčina musí být jinde.Tak nevím, každý doktor řekne něco jinýho :nevim:

modletin123
Stálice 56 příspěvků 05.09.18 10:12

po bezlepkové dietě se epilepsie může hodně zlepšit i ten cholesterol

Jančakecalka
Generální žvanilka 22106 příspěvků 05.09.18 10:14
@modletin123 píše:
po bezlepkové dietě se epilepsie může hodně zlepšit i ten cholesterol

Epilepsii-ložisko, jí před rokem vyoperovali, záchvaty nemá, ale léky jí ponechávají dál po dobu 3-5 let, pokud do té doby nebude záchvat znovu, tak vysadí postupně.Ale, je to dlouhá doba :?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >