Podezření na slepák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fany97
Povídálka 40 příspěvků 26.08.18 22:01
Podezření na slepák

Mám od rána bolest v pravo od pupku. Jsem teď v práci a bolest je už i v pravém boku a občas i v pravém podbřišku. Může to být slepák? Ještě jsem to pořádně hmatem nezkoušela, to až budu doma, ale je to dost nepříjemné. Taková svíravá, pichlavá bolest
Jako když vás píchá v boku, tak takhle mě to píchá v tom břiše. Take je mi nárazové chvíli zima, pak vedro. Také se to zhoršuje při pohybu, chodím nakřivo, a když se směju nebo zakaslu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
rozand
Závislačka 3448 příspěvků 26.08.18 22:02

Nezkoušej nic doma a jeď na pohotovost.

Fany97
Povídálka 40 příspěvků 26.08.18 22:05

Mám hospodu, kde právě obsluhuji. Záskok za sebe nemám. Ale už budu zavírat, nicméně necítím se na umění. Ale nechci něco zanedbat, proto se ptám, abych radši jela nebo počkat do rána. Ta bolest není strašná ale je nepříjemná a občas omezující

eviku-miluna
Kelišová 6814 příspěvků 26.08.18 22:08

@Fany97 máš možnost si změřit tělesnou teplotu?

tini
Ukecaná baba ;) 1433 příspěvků 5 inzerátů 26.08.18 22:11

Tak muze to byt i cysta na vajecniku,bourliva ovulace,ale i ten slepak.Zmerila bych si teplotu a to i v konecniku(tam se odecita),prohmatala se v leze s pokrcenymi koleny,priznakem je i nechutenstvi,zvra­ceni,zastava vetru.Pak bych zvazila pohotovost

Fany97
Povídálka 40 příspěvků 26.08.18 22:14

Teploměr tu bohužel nemám. A nechutenství ani zvracení také ne. Jen to, co jsem popsala. Ale ta bolest trvá stale. Bez přestávek . Je fakt, že se nadymam, ale vše v pořádku, spíš ridci stolice

Fany97
Povídálka 40 příspěvků 26.08.18 22:17

A není tak dávno co jsem byla na CT a všechny orgány mám v pořádku i dělohu. Ani cystu nemám. Vše tak jak má být je tomu zhruba necelý mesic. Přijde mi to jako nějaká příhoda břišní nebo slepák. Také jsem uvažovala zda jsem nenastydla, ale s tím mám bohaté zkušenosti a to je bolí v místě ledvin. Tohle je jiné

babice
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 26.08.18 22:21

@Fany97
Nedávno měla dcera podobné obtíže. Na pohotovosti říkali, zkusit vyskočit a pokud je to slepák, hodně to zabolí na pravé straně.
Každopádně bych neváhala a zajela na pohotovost…

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 26.08.18 22:45

Jo, to by slepák být mohl. Živě si pamatuju jak bolest vpravo od pupíku, tak přívaly zimnice. Neriskovala bych a jela do nemocnice, hned jak budeš moct. Jestli teď nemůžeš, tak se snaž alespoň se šetřit, nedělat žádné divoké pohyby a pokud možno už nejíst, kdybys musela na sál.

mojaa
Kecalka 135 příspěvků 27.08.18 08:23

Jak jsi dopadla?

Fany97
Povídálka 40 příspěvků 27.08.18 10:11

Připadám si jako magor. Přijeli jsme do nemocnice, doktor se ke mě choval hrozně, a že mám přijít dnes ráno na ultrazvuk a na krev. Přítel řekl, že to tak nenechá, tak mě odvezl ještě do jiné nemocnice, kde mi vzali krev a dělali ultrazvuk a vše prý v pořádku, a že slepák to asi určitě nebude.Dostala jsem injekci na bolest a pustili mě domů.Ale bolí to stále, chodím skrčeně, tak co to může být? Když mě doktor prohmatával, tak ta bolest je prý docela vysoko na slepák, a že neví, z jakého důvodu ta bolest je :(

mojaa
Kecalka 135 příspěvků 27.08.18 11:08

@Fany97 jeď do té první, že si byla v té druhé neříkej… :nevim:

Fany97
Povídálka 40 příspěvků 27.08.18 11:12

Asi ano, jen my nejde do hlavy proč to teda bolí. Je fakt že není to nic hrozného když se takhle válím na gauči, ale když chodím je to horší :? A že na tom ultrazvuku nic nebylo. :roll: Ani v krvi

Janičcka92
Kecalka 465 příspěvků 27.08.18 11:15

Pokud v krvi ani na utz nic nebylo, tak to bude opravdu v pořádku. Aspoň mě slepáka poznali teda podle toho :think:

Fany97
Povídálka 40 příspěvků 27.08.18 11:28

Nevím no co si myslet, bude to asi něco jiného, ale nevím co :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >