Vážné příznaky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 21:57
Vážné příznaky?

Dobrý večer, už týden a půl mi brní nohy, někdy určitou část nohy necítím, nedokrvují se mi, dokonce i třes ruky. Take mě nohy opravdu velmi bolí, podlamují se mi. Hlavně bolest kloubů. Od pátku mám nohy studené. Myslela jsem, že je to nedostatek magnesia, ale už jej beru týden a nic. Zítra se chystám k dr. Měl někdo podobnou zkušenost? Na jaké vyšetření se přichystat? Díky.

Reakce:

dyňa
Kecalka 270 příspěvků 26.08.18 22:06

Praktickej doktor Te posle na neurologii.Ja mam to,co Ty,uz pul roku,krom teda podlamovani noh a tresu ruky,nicmene me brni cele telo,vcetne pokozky hlavy,celeho obliceje,pazi,si­je,semtam zadku.Litam neustale po doktorech a nikdo nevi.Horcikem se cpu pul roku.Podle neurologa je to ale asi spatnym vstrebavanim Mg.

tini
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 6 inzerátů 26.08.18 22:06

Pocitala bych s neurologickym vysetrenim

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 22:21

Jen co me, napada… Neurborelioza, roztrousena skleroza… , ale take jen stres, nedostatek dulezitych latek… Muze to byt cokoli, chce to dukladne vysetreni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 13:01

Dnes na neurologii, něco na pravé straně
těla špatně, čeká mě MG mozku..

dyňa
Kecalka 270 příspěvků 29.08.18 21:50

Drzim pesti :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 14:56
@dyňa píše:
Drzim pesti :hug:
:srdce: Děkuji, já tobě taky, ať přijdou na to, co tě trápí..
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >