Podivná menstruace

Anonymní
30.7.11 15:52

podivna menstruace

holky prosim vas… mam problem s mesickama.. pred 3 mesicy sem mela cyklus46 dni, druha ms mela cyklus 36 dni a obe byli vyvolane agolutinem..
vcil me cekal LSK a bala sem se ze by me mrcha nespisla tak sem se chtela obejdnat vcas na injekci aby me to neprislo rped operaci, jenze sem pred tremi mozna 5 dny zacala spinit a uz druhy den mam mesicky ale takove slabe…na intiku moc , na vlozku moc malo…
prijde mi to divny kdyz dva cykly po sobe sem to mela jen diky agolutinu a najednou skoro jen 30 dni :think: :think:
tak me napadlo jestli to treba neni tehotenstvi coz asi ne, protoze sem si delala pred tydne tt a negativni.. mimco by sme moc chteli, tak nevim jestli je to jen tak slaba menstruace nebo je to neco jine.. chtela bych podotknout ze mam cystu tak jestli to neni kuli tomu tak slabe.. holky dekuju za odpovedi :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8634
30.7.11 17:00

Ahojky, může to být tou cystou a může to být i těhotenství. Já jsme taky špinila místo MS a test byl negativní a po týdnu už tam byla dálnice. Zkus se otestovat ještě jednou. Zkušenosti z cystou nemám, ale určitě paseku nadělat může :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.7.11 20:06
jaaaanina píše:
Ahojky, může to být tou cystou a může to být i těhotenství. Já jsme taky špinila místo MS a test byl negativní a po týdnu už tam byla dálnice. Zkus se otestovat ještě jednou. Zkušenosti z cystou nemám, ale určitě paseku nadělat může :think:

no uvidim… mam par dnu pred predoperacnim tak bud me to zjisti z krve nebo sa telo dava do normalu :think:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama