Podivná provozovna, testuje i antigenními testy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4275
15.3.21 21:09

Podivná provozovna

Čau holky, u nás ve městě je jedna provozovna, kde ženská prodává všelijakou veteš co ji kdo daroval aby podpořil ten podnik, prodává vína, nějakou kosmetiku, dělá masáže, kartářku, cvičení pro děti, pro ženy a teď nově i testuje antigenními testy na covid. Co si o tom myslíte? Jak je vůbec možné že může mít otevřeno i teď a ještě takový mišmaš. Asi se dnes nudím, že řeším takové kraviny, ale pobavilo mě to, hlavně ty covid testy za dvě kila za které dá i písemné potvrzení :mrgreen: asi tu nemuzu hodit odkaz na FB to ke skoda :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5942
15.3.21 21:15

Víno je potravina, takže může mít otevřeno. Neřeš to. Nebo ji chceš prásknout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33697
15.3.21 21:20
@Kaileee píše: Čau holky, u nás ve městě je jedna provozovna, kde ženská prodává všelijakou veteš co ji kdo daroval aby podpořil ten podnik, prodává vína, nějakou kosmetiku, dělá masáže, kartářku, cvičení pro děti, pro ženy a teď nově i testuje antigenními testy na covid. Co si o tom myslíte? Jak je vůbec možné že může mít otevřeno i teď a ještě takový mišmaš. Asi se dnes nudím, že řeším takové kraviny, ale pobavilo mě to, hlavně ty covid testy za dvě kila za které dá i písemné potvrzení :mrgreen: asi tu nemuzu hodit odkaz na FB to ke skoda :mrgreen:

Kdo prodává víno, ten může mít otevřeno, protože se rozhodlo, že boty nejsou potřeba, ale bez vína nemůžeme přežít… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
15.3.21 21:21

Neřešila bych i vietnamci mají to stejné a taky mají otevřeno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13889
15.3.21 21:36
@free333 píše:
Kdo prodává víno, ten může mít otevřeno, protože se rozhodlo, že boty nejsou potřeba, ale bez vína nemůžeme přežít… 8)

Tak bez vína by polovina ženskejch s dětma nepřežila home office ;) Takže taková prodejna je vlastně na úrovni lékarny a psychiatra současně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4028
15.3.21 22:28
@free333 píše:
Kdo prodává víno, ten může mít otevřeno, protože se rozhodlo, že boty nejsou potřeba, ale bez vína nemůžeme přežít… 8)

Ale ty boty by se mi teď sikly :think:
@Kaileee nemá i boty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
16.3.21 15:34

Vietnamci mají taky otevřeno. Mě to teda zvedá ze židle, protože člověk sedí doma na zadku, nikam nesmí, nosí náhubek jak nějaký pes, spousta podnikatelů krachuje, ale vietnamec jede i kdyby trakaře padaly. Na ulici policajti sejmou pana před dítětem, že neměl respirator, ale Vietnamec jede dál, prodává hračky, oblečení..vsechno. Rozčiluje mě to, ale samozřejmě stěžovat si na něj nebudu. Ale nic tam z principu nekoupím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat