Podivné úchylky

20
7.4.20 01:53

Podivné úchylky

Ahoj holky,
tak by mě zajímalo o jakých nejdivnějších sexuálních úchylkách jste kdy slyšely?
Já slyšela o fetišismu na nohy, spodní prádlo, Nutelu a hořčici… Co vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.4.20 01:57

To je vcelku normální. Znám divnější :mrgreen: Třeba jsem viděla inzeráty, že budou koukat na ženu při potřebe na záchodě a můžou se u toho udělat

• Citovat
  • Nahlásit
9662
7.4.20 07:15

@Hnusačka Teď čtu v jiné diskuzi že někoho rajcuje krkani, dále jsou úchylky že člověka rajcuje člověk po amputaci nohy či ruky. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
7.4.20 09:39

@Annabela11
Mě rajcujes ty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9662
7.4.20 10:09
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
7.4.20 10:12
@znalecsulc píše:
@Annabela11
Mě rajcujes ty
:D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3873
7.4.20 20:58

Nejvíc nechutný co jsem viděla bylo zvracení při sexu na sebe, viděla jsem hodně a i nejsem rozhodně nijak prudérní, ale tohle bylo i na mě moc. Dál diskuze z emimina, která mi utkvěla v paměti - zakladatelka řešila úchylku svýho přítele na pleny a hru na dítě - včetně kojení, přebalování. To už mi taky přijde moc střelený. Jinak krásná přezdívka, zakladatelko :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
8.4.20 11:43

Nějaký kosou to chce obcas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1483
8.4.20 11:56
@Azeretereza píše:
Nejvíc nechutný co jsem viděla bylo zvracení při sexu na sebe, viděla jsem hodně a i nejsem rozhodně nijak prudérní, ale tohle bylo i na mě moc. Dál diskuze z emimina, která mi utkvěla v paměti - zakladatelka řešila úchylku svýho přítele na pleny a hru na dítě - včetně kojení, přebalování. To už mi taky přijde moc střelený. Jinak krásná přezdívka, zakladatelko :mrgreen:

Cokoliv v sexu, co se jen trochu spojuje s dětmi vyvolává odpor snad u všech lidí, kromě pedofilů. Bývá manželka mého kamaráda, též moje kamarádka, když když se rozplývala nad nějakým batoletem, tak prsty lehce „štípala“ mimčo do tvářiček a bříška se slovy „no ty máš ale špíčky!“ Bohužel tento kamarád mi říkal že jí to někdy ujede a něco podobného mu řekne i při sexu, respektive při předehře (taky má špíček) a to je prý jako by ho polila studenou vodou. A já se mu nedivím. Naprosto asexuální záležitost. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
15.4.20 13:16
@Pan Dan píše:
Cokoliv v sexu, co se jen trochu spojuje s dětmi vyvolává odpor snad u všech lidí, kromě pedofilů. Bývá manželka mého kamaráda, též moje kamarádka, když když se rozplývala nad nějakým batoletem, tak prsty lehce „štípala“ mimčo do tvářiček a bříška se slovy „no ty máš ale špíčky!“ Bohužel tento kamarád mi říkal že jí to někdy ujede a něco podobného mu řekne i při sexu, respektive při předehře (taky má špíček) a to je prý jako by ho polila studenou vodou. A já se mu nedivím. Naprosto asexuální záležitost. :zed:
:D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat