Podivný menstruační cyklus...

206
24.11.07 11:08

Podivný menstruační cyklus...

Ahojky,
chtěla bych se zeptat, jestli máte některá takový podivný cyklus, jako mám já? Od 10.2. jsem měla menstruaci 4krát a to: 10.2. (DC 66dní), 17.4. (DC 43dní), 30.5. (DC 39dní), 8.7. (DC 67dní) a 13.9. (DC zatím 73dní). Zatím proto, protože 3. den jenom trošinku špiním a to na záchodě při vytírání. Výtok je nahnědlý nebo čirý s tošinkou krve. Na druhou stranu nevím, proč mě to tak znervozňuje, protože jsem nikdy pravidelnou menstruaci neměla, mám PCO a do konce května jsem večer ještě přikojovala. Jenom mám strach, aby to nebylo nic vážného, protože chci ještě minimálně 1 dítko a první bylo po IVF, tak aby tam nebyl nějaký větší problém… :( …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4217
24.11.07 19:30

Ahoj Ulmi
Tak teď si se mi trefila do noty…Poslední dobou řeším to samé…
Ne přesně jako ty, ale taky chuťovka :roll: :roll: :roll:
Já jsem v dubnu vy:,–(ila HA, tak jsem měla strach, jak to bude, protože jsem nespočetněkrát slyšela, jak mají holky kolikrát problémy po vysazení…První cyklus přišel 32 den, tak si říkám, to by šlo :lol: :lol:
Druhý 29 dní, tak jsem si myslela, že to bude v pohodě.Třetí mě zaskočil-40 dní-ovu byla 26 den.Ovu poznám bezpečně.....Další cyklus zase 29 dní.Ten minulý byl rovných 50 dní :-) :! :!
A teď jsem 43 DC a ovulace ještě ani nebyla........chjo
Ale už jsem se na pátek objednala k doktoru, protože už fakt na to nemám nervy, taky chceme druhé dítko, i tak to nebude snadný a ještě s takovým cyklem :?:
Jenže mám obavy, že mi doktor rovnou předepíše nějaký hormony na úpravu cyklu, místo, aby zjistil příčinu a toho se bojím, protože to neřeší příčinu problému, jenom ten problém potlačuje…
Vím, že máš PCO, už jsem četla hodně tvých příspěvků, vím, že při tom prý bývají delší a nepravidelnější cykly, ale můžeš mít taky nějakou hormonální nerovnováhu.......
Já pořád někde něco čtu a zjišťuju, ale to je pak člověk akorát rozhozenej
Takže taky ti neporadím, co nám zbývá-asi doktor :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
24.11.07 19:45

Ahoj holky,
pri PCO je normalni nepravidelny cyklus. Tak si myslim, ze by nemel byt zadny vetsi problem.
Co se tyka prasku, hormonu, tak mi je dr. napsala az po vysledcihc z krve.

Dito, pokud chces lepsi cyklus bez hormonu, tak doporucuju laparku a „opalenim“ vajecniku. Byla jsem na ni v srpnua od te doby je cyklus zatim ukazkovy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4217
24.11.07 20:19

Ahoj Dušičko…
Díky…vím, že si byla na laparce, ale nevěděla jsem, že se dělá to „opálení“.Chodím na snažilky a čtu si i Vás Podzimní Snažilky :D
Tak leccos pochytím, ale tohle slyším prvně…Není to něco jako skarifikace?
Mě teda zatím ovulace chodila, až teď se to nějak po.....
Mám taky podezření, jestli nemám zvýšený prolaktin, protože mi občas malinko teče z prsou taková průsvitná vodička…
To prý taky brzdí ovu a dělá nepořádek v cyklu…
No jsem fakt zvědavá, co se mnou doktor udělá......

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
24.11.07 20:24

Ditus,
jj, mas pravdu. Ja vzdycky zapomenu ten nazev :lol:
A jak pises, muze to byt i tim prolaktinem.
Dr. Ti urcite rekne vic. Tak drzim pesti!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4217
24.11.07 20:57

Moc díky Dušičko.....
I já tobě moc držím pěsti, vím, čím už sis prošla.....
Nakukuji k Vám do podzimek právě kvůli tobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
25.11.07 10:09

Ahojky, nejvíc ze všeho mě štve, že i když jsem byla v srpnu na preventivce a říkala jsem o mých problémech a ví, že ty problémy jsem měla i před IVF, tak že mně neudělali ani ten „pitomý“ ultrazvuk a ani mně nevzali třeba hormonální profil. Nevím, ale neměl by být ultrazvuk součástí preventivky? Jak jenom tak pohmatem může popznat, jestli nemám třeba nějakou cystu? No, jestli se menzes nerozjede, tak mám domluvené, že buď v pondělí nebo ve středu tam zajdu, ale stejně mám pocit, že tam půjdu zbytečně, že jenom odejdu " bez vyšetření" s nějakýma práškama…
Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
25.11.07 10:28

Ulmiku, tak se na to dr. zeptej, proc Ti neudela UTZ nebo odbery na hom. profil.
A pokud bude mit i nadale pdle Tebe laxni pristup, tak hledej jinho gyndare…
Jestli je UTZ soucasti preventivky, to nevim. Muj gyndar ho ale dela, kolegyni teen jeji zase ne. Takze asi zalezi fakt na tom kterem dr.

Ditus, dekuju moc a moc :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
26.11.07 19:40

Tak jsem byla o Mudry a nezjistili jsme nic nového. Takže stejně, jak před otěhotněním PCO s anovulačnímy cykly, strašně nízká sliznice a díky manželově asthenozoospermii mě nemá cenu ani krmit hormonama, takže nás po novém roce čeká znovu maraton na IVF centru. Takže tak! Jenom si říkám, CO JE TO ZA SPRAVEDLNOST, KDYŽ TY, CO DĚTI MÍT CHTĚJÍ, SI JE MUSÍ „KOUPIT“ JAK NĚJAKÝ ROHLÍK V KRÁMĚ A TO NEHLEDĚ NA TO JESTLI NA TO VŮBEC MAJÍ NEBO NE A TI, CO O NĚ AŽ TAK NESTOJÍ JE MŮŽOU MÍT HNED, JAK SI NAD NIMI CHLAP „VYTŘEPE“ TRENKY......!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4217
27.11.07 18:42

Ahoj Verčo…
Chtěla jsem napsat, abys dala vědět, jak si dopadla, ale četla si mi myšlenky.No, co na to říct-já taky nechápu tu pozemskou spravedlnost…
to mě vždycky spolehlivě rozpálí do běla, když zjistím, že ten největší póvl, kterej děti ani nechce, tak takovejm to jde nejlíp.Například vedle nás ve vchodě bydlí banda feťáků, peleší se to tam všechno dohromady a je tam s nima taková mladá cikánka-pořád je těhotná, vždycky to někde porodí a za chvíli jí vidim zase s břichem.Dneska jsem ji viděla v marketu-no co myslíš.Radši jsem na ní nekoukala, protože bych jí musela proklít..... :-) :-) :-)
Mám jednu známou, není to kamarádka, ale občas se vídáme a tuhle se dohadovala se svým druhem, že prý mu to ujelo, on jí tvrdil, že ne…
Peníze nemají, takže mu hned říkala, že jestli bude těhotná, tak jde na potrat.Oni jsou trošku jednoduchý, nedomyslí to, že když děti nechtěj, takže by se měli chránit......
Ona si teda nedávno nechala vyndat tělísko.
Jednou jim to ujelo a co myslíš…No samozřejmě je těhotná…
Chjo-to nemá cenu rozebírat, takových a jim podobných příběhů znám nespočet.............
Přeju ti moc a moc štěstí-ale dopadne to dobře neboj.....je to sice boj, ale pořád to není ta nejhorší diagnóza-to nejhorší, co může ženskou potkat, je předčasné ovariální selhání.....

Já se chystám na pátek k doktoru, už bych tam nejradši běžela hned, mám strach, co mi řekne.......Hlavně, abych to do tý doby nedostala, protože bych se musela přeobjednat, už to čekání nevydržím.......

Zdravím Dušičku na Podzimní snažilky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama