Podložka do kočárku-ano/ne?

64
16.3.16 09:49

Podlozka do kocarku-ano/ne?

Mate podlozky do kocarku? Mam sportak britax a podlozky se mi libi a take mi prijde, ze to bude prijemnejsi. Vybrala jsem si ale hodne bilou, tak se chci zeptat na prakticnost, a take jestli to hodne nezmensi kocarek. Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24636
16.3.16 09:57

Měla jsem - je to praktické - lépe se pere podložka, než celý kočár.
Tady by ta bílá… neobstála :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11416
16.3.16 10:00

Do britaxe jsem podložku měla, ta kočárkovina je poměrně hrubý a nepříjemný materiál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
16.3.16 10:02

@Pipet dekuji:) ja mam cerno cerveny kocar, je to pekne blba kombinace:( fak jsem si rikala, hodne lidi ma treba bezove nebo ruzove podlozky nebo ruzne obrazkove, ze treba ta spina na tom bude vlastne videt stejne, ne?:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
16.3.16 10:04

@Fjodorka prave taky z toho mam ten pocit:( a mela jsi tmavou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6401
16.3.16 10:09

Špína je na tom vidět přibližně stejně, ale lépe se to pere. Měla jsem až do sporťáku, když začal v kočárku jíst a když se začal víc pohybovat venku, takže byl občas jak prase. Střídala jsem dvě a prala jsem dost, tak po 3 dnech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
16.3.16 10:11

@verusak.berusak aha, takze je lepsi nez jednu krasnou drahou bilou koupit dve lacinejsi, na kterych se schovaji fleky, co?:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24636
16.3.16 10:17

Tak špína jde samozřejmě vidět na všem, ale třeba dočista nevypratelná mapka od rozlitého čaje se prostě lépe ztratí na něčem vzorovaném…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11416
16.3.16 10:20
@Dorje píše:
@Fjodorka prave taky z toho mam ten pocit:( a mela jsi tmavou?

Ano. Měla jsem oboustrannou, černá a červeno černá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6401
16.3.16 10:26

@Dorje Asi jo, já měla nějaké z mimibazaru (nové), paní tam šije na zakázku a má spoustu barev a vzorů. Obě jsem měla hodně strakaté. Kecala bych kolik stály, ale tak do 200 jedna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
16.3.16 10:29

Dekuji za nazory, promyslim:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
592
11.4.19 17:44

Ahoj, obnovuji diskuzi. Chci pořídit podložku do kočárku a napadlo mě že bych si ji mohla sama ušít. Jsem začátečník ale snad to zvládnu. Šil si někdo podložku sám? A z čeho? Normálně bavlněné plátno? a co dovnitř? a lepší je teda asi tmavší vzorovaná látka že? předem díky za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8956
11.4.19 18:18

@Medičkaa Nesila jsem si, ale doporucila bych dovnitr neco s termoregulacni funkci. Mam dve podlozky do kocarku - jednu origos s nejakou termoregulacni penou ci co a jednu obycejnou, kterou jsem dostala a byl to socela rozdil v letnich mesicich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35637
11.4.19 18:27
@Medičkaa píše:
Ahoj, obnovuji diskuzi. Chci pořídit podložku do kočárku a napadlo mě že bych si ji mohla sama ušít. Jsem začátečník ale snad to zvládnu. Šil si někdo podložku sám? A z čeho? Normálně bavlněné plátno? a co dovnitř? a lepší je teda asi tmavší vzorovaná látka že? předem díky za rady.

Nechala jsem si ušít. Do sporťáku. Z jedné strany bavlna, z druhé kočárkovina. Nebylo to světlé a ani moc tmavé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20350
15.4.19 16:17

@Medičkaa já si šila z bavlněného plátna a dovnitř jsem vystříhla molitan o tloušťce 1 cm. Látku nedoporučuji tmavou, je na ní všechno vidět, to už je lepší světlejší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat