Podolí 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 15:18
Podolí 2019

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na aktuální info o porodnici Podolí. Je to opravdu tak, že manžel je od začátku do konce s Vámi a pokoj je jen pro vás včetně wc a koupelny? Plus ještě, zda se stále platí poplatek za otce u porodu? :D Klidně přidejte i zkušenosti a zda doporučujete či ne :kytka:. Moc díky!

Reakce:
Xmichaelah
Kecalka 200 příspěvků 11.03.19 15:27

Ja teda rodila v dubnu 2018. :lol: ale takhle to bylo.. teda takhle- praskla mi voda, kontrakce jsem mela, nechali me 6 hodin na rizikovym, pak za mnou prisli a uz se mnou zustali ( mela jsem u porodu mamku a pritele), po dalsich 4 hodinach uz nas presunuli na porodni box a tam uz je opravdu veskery komfort.. jo a platila jsem za oba.

Zpavlí
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 2 inzeráty 11.03.19 16:23

Rodila jsem tam v červnu 2018 a myslím že se od té doby nic nezměnilo. Na porodním pokoji máte k dispozici koupelnu se záchodem (jen pro vás) a manžel tam byl celou dobu se mnou. Jen když mi píchala Dr epidurál,tak ho poslali ven (ale u syna jsem ho neměla, to mi jen něco dali do kapacky a to byl manžel u toho). Co se týká porodu (rodila jsem tam 2×) jinam bych nechtela.

Levandulina
Kelišová 6461 příspěvků 21 inzerátů 11.03.19 18:29

A kolik je ten poplatek za doprovod?

Váš příspěvek
Reklama