Podolí teď - rekonstrukce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 22:23
Podolí teď - rekonstrukce?

Prosím anonym, okolí ještě neví, že čekáme další.
Ahoj, v Podolí jsem rodila loni, tehdy to tam chystali na rekonstrukci a stěhovali jedno komplet oddělení do dalšího. Já jsem tam rodila ještě před rekonstrukcí. Nerodila tam nějaká z vás v poslední době? Jsem teď těhotná a chtěla bych ideálně zase rodit tam, tak se chci zeptat - ještě tam ta rekonstrukce probíhá? Pokud ano, jsou tam aktuálně ještě nadstandardy nebo museli oddělení „smrsknout“ a jsou teď pokoje třeba po čtyřech, jaký jste tam z toho měly pocit…? Předem děkuju za odpovědi.

Reakce:
VeruMar
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 28.07.19 07:33
@Anonymní píše:
Prosím anonym, okolí ještě neví, že čekáme další.
Ahoj, v Podolí jsem rodila loni, tehdy to tam chystali na rekonstrukci a stěhovali jedno komplet oddělení do dalšího. Já jsem tam rodila ještě před rekonstrukcí. Nerodila tam nějaká z vás v poslední době? Jsem teď těhotná a chtěla bych ideálně zase rodit tam, tak se chci zeptat - ještě tam ta rekonstrukce probíhá? Pokud ano, jsou tam aktuálně ještě nadstandardy nebo museli oddělení „smrsknout“ a jsou teď pokoje třeba po čtyřech, jaký jste tam z toho měly pocit…? Předem děkuju za odpovědi.

Koukni na fb skupinu „Rodime v UPMD Podoli“. Hodne se tam ptaji, jaka je momentalni situace a odpovedi mas primo od holek, co tam zrovna rodily, takze ti reknou nejnovější info :)

Petrofonie
Nováček 3 příspěvky 12.08.19 15:37
Rekonstrukce

Rodila jsem tam ted 28.7. Rekonstrukce urcite zasahuje do chodu nemocnice. Maji mnohem mene pokoju, hlavne na casti sestinedeli. Ale nebala bych se toho. Ja tam byla v dobe, kdy meli opravdu velkej srumec a i tak to šlo. Vsichni se tam snazili, aby se tam i tak mamci citily dobre. Jeli fakt vsichni na maximum. Samozrejme, je ted asi mnohem mensi sance, ze ziskate nadstandard, ale vzhledem k tomu, ze jsem si tam nezazila uplne nejhladsi průběh porodu, muzu jen rici, ze to opravdu nebylo to, co by mě v tu chvili zajimalo nejvic. Vsechen personal byl na jednicku, na vsechno, co se tam pred, během a po porodu muze po.. jsou připraveni. Muzu jen doporučit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 16:26

@Petrofonie - děkuju. Já právě měla taky dost nehladký porod a z toho důvodu, že si tam uměli narychlo poradit bravurně s nastalou situací, tam chci rodit znova. Takže moc děkuju za aktuální info. Zakladatelka.

Váš příspěvek
Reklama