Reklama

Podpořte prosím dobrou věc.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Spojstroj
Nováček 3 příspěvky 11.10.18 17:19
Podpořte prosím dobrou věc.

Ahoj, vím že to je to trochu mimo diskuze zde na serveru, ale věřím že je zde dost uživatelů ochotných podpořit dobrou věc.

Prosíme o podporu našeho sboru dobrovolných hasičů v Žernovicích. Postoupili jsme do finálového kola ankety dobrovolný hasič roku 2018. O výhercích rozhoduje veřejnost.
Jsme hasiči z malé vesnice na Šumavě a bez Vaší pomoci nemáme naději ve finále uspět. Proto i Váš hlas je pro nás důležitý a velice si ho ceníme!

Případnou výhru využijeme na nákup materiálního a sportovního vybavení našeho hasičského týmu dětí a přípravky, proto Vás chci oslovit i zde na fóru.

Postoupili jsme do finále ankety s Masopustní divadelní hrou „Pochovávání Bakuse“ - fotoreportáž z akce si můžete přečíst zde:
 http://www.prachatickonews.cz/…foto1501.htm

Hlasovat lze do 25.10. 2018 na adrese: http://www.adhr.cz/…ovani-sbory/

Návod na hlasování:
V každé oblasti (vždy je sloučeno několik krajů) je nutné vybrat jeden sbor (libovolný) a v V OBLASTI JIH - ZÁPAD ČECH HLASUJI PRO SBOR - Zaškrtnout Žernovice. Z rozbalovacího formuláře pod hlasovacím polem si můžete přečíst detail přihlášené akce.

Vyplníte kontaktní údaje pod anketou, zaškrtnete antispamovou kontrolu (případně je nutné vybrat obrázky se schodným tématem) a dáte odeslat.

Po správně odeslaném hlasu obdržíte e-mail s potvrzením.

Děkujeme!

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3567 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 17:24

Víš jak. Ono tohle žebrání o hlasy je docela na Pikaču. Zaregistrujes se na webu a dejte. Proč?

Michalka80
Kelišová 5474 příspěvků 11.10.18 17:25

Hlas poslan, zdravi sestra z SDH Skryje :mavam:

Spojstroj
Nováček 3 příspěvky 11.10.18 17:31
@Halamka píše:
Víš jak. Ono tohle žebrání o hlasy je docela na Pikaču. Zaregistrujes se na webu a dejte. Proč?

Ahoj, jak jsem psal jsme malá vesnice a je to pro nás šance jak dětem pořídit nové vybavení. Samozřejmě hlasující z toho má maximálně dobrý pocit že pomohl…

Spojstroj
Nováček 3 příspěvky 11.10.18 17:32
@Michalka80 píše:
Hlas poslan, zdravi sestra z SDH Skryje :mavam:

Děkujeme ;)

Halamka
Závislačka 3567 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 17:47

@Spojstroj já vím, možná to ode mě padá hlava nehlava. Ale nejen tady mě tyhle žádosti o hlasy strašně irituji. Jakoby měl nárok jen ten, kdo nejvíc žebrá kdekoli a kohokoliv. Dneska něco vyhrát jen tak, že se to opravdu líbí, je asi kumšt.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >