Podprsenka na opravdu obří prsa

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5922
7.2.13 16:52

Podprsenka na opravdu obří prsa

Všechny zdravím!
Mám opravdu obrovská prsa a přijde mi téměř nemožné sehnat na mě podprsenku :-(
Přes prsa mám 120cm a pod prsy 91cm.
Nemohu na sebe nic sehnat. Teď ještě plně kojím, takže opravdu potřebuju pro prsa podporu.
Zkoušela jsem od Trioly, Tima (85J), Anity 85J… vše je mi malé :-(
Z nouze jsem si koupila 95H a zmenšila jsem si objem, ale je to na prd :-( Kostice mě píchá do podpaží- nedám ruce podél těla.
Objevila jsem na netu podprsenky CHANGE, které dělají až do K… Máte s ní některá zkušenost, zda rozměry dle jejich tabulek opravdu sedé???
Dle tabulek bych měla mít 85I, ale přemýšlím, zda možná nezkusit spíše 85J, nebo 80K… Jakmile je volnější obvod, už to tak dobře nesedí.
Obávám se ale toho, že mi nebude sedět, budu muset poslat zpět a čekat na vrácení peněz… ¨
Nebo poradí některá z vás, nějaké jiné?? Bez kostic mít nemůžu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26113
7.2.13 16:59

Co vím, tak slušný výběr byl na astratexu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5922
7.2.13 17:01
@Mar__tanka1983 píše:
Co vím, tak slušný výběr byl na astratexu…

vyzkoušeno- malé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.13 17:01

Anita patří mezi nejlepší. Zkus 90 J - pomohlo by to? Dále na větší prsa je dobrá belgická Prima Donna. Drží výborně. Nevím, zda má i kojící řadu. Drží snad líp než Anita, ale je ještě o něco dražší. Rozhodně je lepší si ji koupit v obchodě, kde můžeš zkoušet. Pokud nemají Tvou velikost, tak ti ji objednají nezávazně. Vyzkoušíš - bude bereš, nebude nebereš.. Přes internet bych objednávala až konkrétní podprsenku, kterou máš, znáš.. - tj. nejen značku, ale fakt konkrétní výrobek. I v jedné značce jsou různé střihy.. Jinak Anita má i podprsenku bez kostice, která je taková téměř sportovní a taky drží bezvadně - a je pohodlnější než s kosticemi -třeba na běžnější nošení..

• Citovat
  • Nahlásit
5922
7.2.13 17:05
@Anonymní píše:
Anita patří mezi nejlepší. Zkus 90 J - pomohlo by to? Dále na větší prsa je dobrá belgická Prima Donna. Drží výborně. Nevím, zda má i kojící řadu. Drží snad líp než Anita, ale je ještě o něco dražší. Rozhodně je lepší si ji koupit v obchodě, kde můžeš zkoušet. Pokud nemají Tvou velikost, tak ti ji objednají nezávazně. Vyzkoušíš - bude bereš, nebude nebereš.. Přes internet bych objednávala až konkrétní podprsenku, kterou máš, znáš.. - tj. nejen značku, ale fakt konkrétní výrobek. I v jedné značce jsou různé střihy.. Jinak Anita má i podprsenku bez kostice, která je taková téměř sportovní a taky drží bezvadně - a je pohodlnější než s kosticemi -třeba na běžnější nošení..

Tu bez kostic od Anity mám- je děsná. Prsa mám naplácnutý u sebe, už mám zapařeniny a nosím mezi nima kapesník. Tu váhu prostě kus hadru bez kostic neudrží.
Bydlím v prdelákově- do Prahy přes 100km, do Brna přes 180km…a tady poblíž nikde takovéhle podprdy neprodávají. Všude mají TIMO, TRIOLU atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Marlenka.x
7.2.13 17:09

Já nosím od Tima 75K. Ale Mam pod prsama min nez ty. Jinak pomůže zhubnout, jestli mas nadváhu. Já shodila 15kg a teď už na sebe seženu aspoň něco.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.13 17:09
@Janča1212 píše: Tu bez kostic od Anity mám- je děsná. Prsa mám naplácnutý u sebe, už mám zapařeniny a nosím mezi nima kapesník. Tu váhu prostě kus hadru bez kostic neudrží.
Bydlím v prdelákově- do Prahy přes 100km, do Brna přes 180km…a tady poblíž nikde takovéhle podprdy neprodávají. Všude mají TIMO, TRIOLU atd…

A máš od Anity kojící podprsenky? Ty ti sedí? Mně se zdály bezvadné. Ale každá prsa jsou jiná - blíž, dál od sebe atd…

• Citovat
  • Nahlásit
2596
7.2.13 17:14

Zkus se mrknout na like you má 70G patří k těm menším od nich a oblečené vypadaj sexi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2276
7.2.13 17:14

Ahoj, úplně tě chápu, já mám přes ty svoje melouny 118 cm, a prdel to fakt není :zed:
Kupuju si 95 E, někdy F, teď mi padla jedna z asi patnácti v KappAhlu, ale náhodička, já potřebuju nahoře rovný a dostatečně široký, jinak mi to všude leze. Mi taky přijde, že všichni mají „normální“,a můžou si podprdu koupit kdekoliv, a jen já pořád řešim, kde ji koupit, a jestli mi nějaká vůbec sedne, a když už, tak to jdu oslavit :lol:
Měj se a ať se ti podaří sehnat!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.13 17:15

Doporučuju Hot Milk ze správné podprsenky sama si pro jednu jedu v květnu az uvidím kam až jsem narostla ted mám 113/81 a nosím běžně 75H

• Citovat
  • Nahlásit
5922
7.2.13 17:18
@Anička14 píše:
Zkus se mrknout na like you má 70G patří k těm menším od nich a oblečené vypadaj sexi ;)

V této jejich kolekci mi není nic!! Obvod 75 Je mega malý a to největší od nich je stále malé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5922
7.2.13 17:18
@marcellia píše:
Ahoj, úplně tě chápu, já mám přes ty svoje melouny 118 cm, a prdel to fakt není :zed:
Kupuju si 95 E, někdy F, teď mi padla jedna z asi patnácti v KappAhlu, ale náhodička, já potřebuju nahoře rovný a dostatečně široký, jinak mi to všude leze. Mi taky přijde, že všichni mají „normální“,a můžou si podprdu koupit kdekoliv, a jen já pořád řešim, kde ji koupit, a jestli mi nějaká vůbec sedne, a když už, tak to jdu oslavit :lol:
Měj se a ať se ti podaří sehnat!

Můžeš vložit nějaký odkaz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28366
7.2.13 17:19
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5922
@Anonymní píše:
Doporučuju Hot Milk ze správné podprsenky sama si pro jednu jedu v květnu az uvidím kam až jsem narostla ted mám 113/81 a nosím běžně 75H

85H je mi maléééééééééé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2596

@Janča1212 promiň, myslela jsem, že mají i větší, tak aď brzo něco najdeš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat