Podprsenka na opravdu obří prsa
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Jinak všem děkuji za odkazy, vše jsem si uložila a určitě něco objednám. Taky mám obrovské problémy něco koupit, kór teď, co jsem přibrala. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@LayLi píše:urcite chci! Navic Cerveny Kostelec mam cca 40km.
@Janča1212 achuj podle toho jak jsem precetla prispevky..mas opravdu problem…muj nazor je ten ze by ses mohla zkusit si nechat usit nejakou podprdu na miru…znama rikala ze to delajinv cervenem kostelci na zakazku..nevim kontakt…muzu zjistit jestli chces..
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Janča1212 tak ja to vyzjistim…a dam vedet ju? chces pak napsat do zprav nebo sem do diskuze?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@šamotka píše:no, tak presne tuhle jsem si ze zoufalstvi koupila v te nejvetsi velikosti 95H s tim, ze si zmensim obvod. Z nouze v tom aspon muzu mezi lidi, ale na cely den to neni ani omylem! Kostice nesedi a nemuzu dat ruce podel tela- odstava a picha me
Já si koupila tuto ve velikosti 85G. Mám přes prsa tuším 116, pod prsy nevím, ale sedí perfektně.
http://www.linia.cz/…1100050.html
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já mám 80 H nebo 75 I a Change je jediná značka s kterou jsem spokojená, mám od nich i plavky-jediné, v kterých moje kozy vypadají dobře:-)Uz nevím, kde jsem objednávala, mohla bych najít v historii, ale bez púroblémů mi dvakrát vyměnili..Ale to, že sedí mně, nemusí znamenat, že bude sedět tobě. Držím palce ![]()
- Citovat
- Upravit
http://www.perfektnipradlo.cz/Podprsenky/?f[v][0]=80K
toto jsem jen tak zkusila, v téhle velikosti mát 4 podprsenky na výběr mi přijde luxusní… ![]()
- Citovat
- Upravit
@AnetKarla píše:
http://www.perfektnipradlo.cz/Podprsenky/?f[v][0]=80K
toto jsem jen tak zkusila, v téhle velikosti mát 4 podprsenky na výběr mi přijde luxusní…
Jj, pokud se nedostanu do té Prahy, tak v pondělí objednávám change!!!
Prosím tě, objednala jsi přesně podle rozměrů v tabulce? Nebo radši o číslo větší košíček??
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Janča1212 píše:
no, tak presne tuhle jsem si ze zoufalstvi koupila v te nejvetsi velikosti 95H s tim, ze si zmensim obvod. Z nouze v tom aspon muzu mezi lidi, ale na cely den to neni ani omylem! Kostice nesedi a nemuzu dat ruce podel tela- odstava a picha me
Tak ty kostice vytáhni. Já je už nemám ani v jedné, lezly mi ven, tak jsem je vyndala a je to v pohodě.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Janča1212 Já bych se na LeChtaton vyprdla, je to zbytečně předražené prádlo..Opravdu super obchod je ta spravnapodprsenka.cz, co ti tu někdo posílal odklaz, jsou to odbornice, stačí jim zaslat zprávu třeba s mírama a ony ti na 100% poradí. Super značka, kterou prodávají pro velká prsa je Curvy Kate, někdo ti tu posílal odkaz na ten Britský obchod, a na spravnapodprsenka.cz prodávají právě i tuhle britskou značku, která je super..Měla bys mtí dle uvedených mír velikost 80J! Opravdu se neboj, že to nebudeš moci vyzkoušet, věřím, že ta velikost ti padne a když ne, není přece problém vyměnit za jinou velikost..
http://www.eshopspravnapodprsenka.cz/
- Citovat
- Upravit
@Janča1212 píše:
Anglické číslováníTak v tom už se vůbec nevyznám
Navíc objednávat ještě z cizé země a pak vracet- to nee
Brastop můžu jen doporučit. Potřebovala jsem podprsenku i plavky. Mám velikost 75F, takže nic lehkého sehnat. Mám od nich asi 3 a plavky, a vše dobře sedělo. S anglickými velikostmi - na netu jsou tabulky na prepočet.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Janča1212 píše:
Jj, pokud se nedostanu do té Prahy, tak v pondělí objednávám change!!!
Prosím tě, objednala jsi přesně podle rozměrů v tabulce? Nebo radši o číslo větší košíček??
Já jsem si objednala vždy 2 nebo i 3 velikosti, vyzkoušela a zbytek vrátila, bylo to naprosto bez problémů… Napřed jsem objednala přesně podle rozměrů, ale já mám radši když mám podprsenku opravdu napevno, takže většinou beru menší obvod a větší košíček… A po po tom roce s pohodlnou kojící podprsenkou si nějak nemůžu zvyknout na kostice
Hodně pohodlná je sportovní od Anavy, kdybys chtěla pošlu ti odkaz kterou přesně myslím. Ale není to nic na svádění
spíš na procházku, na sport, na doma…
- Citovat
- Upravit
@AnetKarla píše:urcite odkaz posli! Ja se ted premerila a zjistila, ze mam obvod pod prsama 93cm a ne 91cm… Taky premyslim, ze objednam treba 3 velikosti. Snad nejaka padne. Asi zkusim 85I, 85J a 80J, nebo K (fakt nevim)
Já jsem si objednala vždy 2 nebo i 3 velikosti, vyzkoušela a zbytek vrátila, bylo to naprosto bez problémů… Napřed jsem objednala přesně podle rozměrů, ale já mám radši když mám podprsenku opravdu napevno, takže většinou beru menší obvod a větší košíček… A po po tom roce s pohodlnou kojící podprsenkou si nějak nemůžu zvyknout na kosticeHodně pohodlná je sportovní od Anavy, kdybys chtěla pošlu ti odkaz kterou přesně myslím. Ale není to nic na svádění
spíš na procházku, na sport, na doma…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
http://shopiq.cz/…a-5529-anita s touhle jsem spokojená, ale dala jsem za ni 990,– tohle je jen náhodný odkaz.
Já mám doma Change 85 H, měla jsem ji párkrát, kupovala ji brzo po porodu a nakonec jsem ještě dost zhubla, tak až vyzkoušíš, kdyby ti tohle číslo třeba pasovalo, budu ji prodávat…
- Citovat
- Upravit
@AnetKarla píše:
http://shopiq.cz/…a-5529-anita s touhle jsem spokojená, ale dala jsem za ni 990,– tohle je jen náhodný odkaz.
Já mám doma Change 85 H, měla jsem ji párkrát, kupovala ji brzo po porodu a nakonec jsem ještě dost zhubla, tak až vyzkoušíš, kdyby ti tohle číslo třeba pasovalo, budu ji prodávat…
Ten odkaz nějak nefunguje…
Psala jsem do poradny na change a paní mi odepsala, že by spíše volila velikost 85J. Každopádně děkuju!! vyzkouším J a pokud bude velká, ozvu se. Můžeš poslat odkaz, nebo foto, jakou máš doma?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Z vlastní zkušenosti vím, že je lepší si koupit menší obvod než doporučují tabulky. Já mám obvod 82/104, což je dle tabulek 80 E nebo F a nejvíc mi sedí Felina a Triola 75G.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit