Podraz od kamarádky - bývalky přítele

Anonymní
8.7.15 16:55

Podraz od kamarádky

Ahoj, potřebuji se vypsat, svěřit, a taky vědět váš názor. Měla jsem kamarádku, respektive to byla bývalá přítelkyně mého manžela, po rozchodu zůstali kamarádi, on nás seznámil, abych v cizím městě měla aspoň nějakou kamarádku, myslel to dobře. Fakt jsme si rozumněly, často jezdila i jen za mnou dopoledne, podnikali jsme všichni tři(nemá partnera, když měla, tak čtyři)různé výlety, grilovačky i s našimi dětmi. Trvalo to tak skoro 2 roky, kdy jsem začala mít problém s tchýni, se kterou jsem se trochu chytla, a pak mi poslala i nějaké nehezké smsky, že jsem líná, kašlu na úklid, že vše dělá manžel, atd. Koukala jsem, kde to vzala, nebyla to pravda. I manžel se se svojí mamkou kvůli tomu pohádal. Pak jsme zjistili, že jí to nakecala ta kámoška. Jen mě a manžela pomlouvala, vykládala o nás jen samé lži, viděla jsem na vlastní oči, co mé tchýni za lži psala. Přitom nám tvrdila, že mou tchýni nesnáší, že je to kráva, že ji o nás nic neříká, přitom to nebyla pravda, a dělala, že je její velká kamarádka, a že to s náma myslí dobře. Když se vše vysvětlilo, tchýně se mi za ty smsky omluvila, s kamarádkou jsme všichni kontakty utli. Jenže, proč to udělala? Co ji k tomu vedlo, vždyť měla jen nás, s nikým jiným se nestýkala, s rodiči ji to neklapalo, měla smůlu na chlapy.Co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8924
8.7.15 16:57

Zavist? Chtela chlapa zpatky? Co my vime? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.15 17:01

@Katchi To si myslíme taky :( jen jsem chtěla vědět názory i ostatních :)

• Nahlásit
  • Citovat
9137
8.7.15 17:09
@Katchi píše:
Zavist? Chtela chlapa zpatky? Co my vime? :nevim:

Souhlasím a upřímně by mě fakt nenapadlo si z bývalky dělat rodinnou kamarádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.15 17:12
@ivašot. píše:

No tak teď jsme se poučili, že bývalky do kamarádství nebrat :( Manžel to myslel dobře, odstěhovala jsem se za ním daleko od mých kamarádek, tak mi chtěl nějakou najít.

• Nahlásit
  • Citovat
pavlats
8.7.15 17:25

Souhlasím s @ivašot.
Zakladatelce: nechci se Tě nějak dotknout, ale co jsi čekala? Dělat si z manželovo bývalé kamarádku je pěkná blbost. To by mě nenapadlo, ani kdybych byla jakkoliv daleko od známých.
No poučili jste se. Můžeš být ráda, že se to vysvětlilo a že jste to s manželem ustáli. Mohlo být hůř.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.7.15 17:28
@pavlats píše:
Souhlasím s @ivašot.
Zakladatelce: nechci se Tě nějak dotknout, ale co jsi čekala? Dělat si z manželovo bývalé kamarádku je pěkná blbost. To by mě nenapadlo, ani kdybych byla jakkoliv daleko od známých.
No poučili jste se. Můžeš být ráda, že se to vysvětlilo a že jste to s manželem ustáli. Mohlo být hůř.

Já vím, byli jsme naivní, myslela jsem, že se to dá. Však teď říkám manželovi, že radši žádnou kamarádku, než takovou.

• Nahlásit
  • Citovat
1874
8.7.15 17:31

No nechcu být divná, ale já se za přítelem odstěhovala pres celou republiku a neumim si predstavit, ze bych se bavila s jeho byvalou. To radši chvili pockat a seznámit se časem… Prosim tě, co jsi čekala?? Přesně jak pise @pavlats bud ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.15 19:08

Omlouvam se za anonym, zas nemusi uplne vsichni vedet :mrgreen:
byla jsem v podobne situaci- kamaradka mi dohodila nekoho, s kym chvilicku pred delsi dobou randila…no, a ono to klaplo, jenze! ji v tu chvili doslo, ze prisla o nekoho, kdo ji byl „k ruce“- odvezei nekam, sem tam oebd/vecere/kafe, pokec…a kamaradstvi slo do kelu, prtz muj chlap je muj :mrgreen:
udelala celkem dost neplechu, uz je to nejakou dobu pryc, jsme schopne se akceptovat, nicmene tim to konci…zadne akce ve trech /ctyrech se nekonaji, kdyz uz, tak opravdu ve velke skupine lidi, kde se nejak rozptylime… :)

• Nahlásit
  • Citovat
33197
9.7.15 10:17
@ivašot. píše:

Souhlasím, to si vůbec nedokážu představit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama