podvozek k autosedačce Chicco Synthesis

12968
3.8.06 16:08

podvozek k autosedačce Chicco Synthesis

Poradí nám, prosím, někdo, kde sehnat dodatečně k autosedačce vajíčko Chicco Syntesis podvozek?už jsme koukali snad všude, pstali jsme se kde se dalo, ale bohužel :cry:
Moc díky za rady :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

449
3.8.06 18:45

ahoj Evci, no našla jsem jen toto
http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?…

jinak lze tuto as vozit snad v každém golfáči, ale jen podvozek asi bohužel..
ještě tam píšou že AS lze na:,–(it na chicco kočárky se systémem clic clak a jsou tam 2, golfáče a tříkolka, jestli lze použít jen podvozek nebo se sedačka dává do kočárku fakt nevím, já vím nic moc rada,ale snažila jsem se :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
656
3.8.06 20:53

Já ji vozím na golfáčích Chicco C1 :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
3.8.06 21:12

Ahoj,

taky jsem pred rokem po tomto patrala :). Golface od chicca s tim upinacim systemem mi prisly jako zbytecna investice. Ja jsem nakonec zjistila, ze celkem sedi, ikdyz nijak zajistena i v obyc. golfkach - mame babypoint traffic. Davala jsem ji po smeru a pekne tam sedla. S trochou opatrnosti do mesta, bchodaky nebo cestu vlakem uplne bez problemu. Kdyz jsem nekam jela bez auta nebo si auto vyzvednout, nemusela jsem se se sedackou tahat v ruce a z nadrazi nas mohli odvezt autem ;). V obchodacich jsem sedacku spis davala jen tak pres nakupni vozik, taky tam pekne padne :). Jinak jsem radsi malou vozila v hlubokem kocaru nebo sportaku, popr. primo v golfkach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
3.8.06 22:59

Holky, moc děkuju aspoň za nějaké rady :wink: Už jsem z toho byla zoufalá, protože ani v Chiccu nám nedokázali poradit.
Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.12 10:55

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám autosedačku Chicco Synthesis a potřebovala bych k tomu sehnat podvozek, nejlépe trojkolku. Hledala jsem všude a nic jsem nenašla. Nevíte o někom nebo kdo prodává podvozek k této autosedačce? Díky za jakoukoliv odpověď :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama