Pohlaví a výbava

21
25.4.20 12:35

Pohlaví a výbava

Mám menší dilema, někomu se to může zdát banální a směšné ???? Doktorka mi v 16tt řekla, že to bude holka. Chtěla jsem tedy začít nakupovat výbavu, ale mám obavu, aby se to ještě nezměnilo na kluka a já neměla nějaké růžové věci ???? A ještě je slevová akce na úžasném portálu, tak teď mám dilema, jestli něco kupovat nebo ne ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3944
25.4.20 12:38

Slevové akce jsou pořád a všude. Nekoupíte teď, koupíte za měsíc úplně přesně to stejný a se stejnou slevou…

A když jste tak hrrr a plašan, tak nakupujte neutrální barvy. A nebo holt ještě chvíli počkejte s nakupováním. Však všechno jde nakoupit a sehnat za 1-2 týdny max…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14600
25.4.20 12:43

Až do porodu se jedná jen o odhad. Nic není stoprocentní. První velikost nakup neutrání, stejně ji bude mít tak 14 dní a pak teprve kupuj růžovou. Znám celkem dost případů, kdy to do 30tt měla být holka a pak najednou kluk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
25.4.20 12:44

Kupuj neutralni, kdyz musis nakupovat tak brzo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
25.4.20 12:46

To mi přijde hrozně brzy :nevim: Nebo nakupovat začni, ale zatím jen neutrální věci. Bílé, béžové nebo šedé věci mohou mít obě pohlaví. Znám paní, které tvrdili až do 7. měsíce, že bude mít holku, tak taky začala nadšeně skupovat všechno v růžové, rozhlásila to i po okolí, takže kámošky a rodina skupovali vše pink a najednou oops, v 8. měsíci se z toho vyklubal kluk :lol: :lol: Měla dokonce i růžový kočárek :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
25.4.20 12:47

100%jistotu budeš mít, až budeš mít miminko v náručí. Jinak já se přikláním k neutrálním barvám:person_shrugging: Přikoupit růžové se dá vždycky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8025
25.4.20 12:48

Já nakupovala až po 2.screeningu, kolem 25.tt. A to z toho důvodu, kdyby se objevila nějaká skrytá VV. Taky vše růžové, jen u nás bylo ok, že jsem měla přinejhorším výbavu ještě po starším synovi :) navíc ja radši kupuji to, co si mohu prohlédnout. Už jen proto bych počkala, až všude otevřou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8387
25.4.20 13:00

Tak když s eti bude něco zdát výhodné, tak kup neutrální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22692
25.4.20 13:02

@Cecilia87 my jsme nevěděli, co to bude a bylo to nejjednodušší. Kupovala jsem bilou, žlutou, zelenou. Po narození dcery jsme dostali hromadu ruzove. Stejně bych kupovala neutral, věděla jsem, že chci víc dětí a na každé nekupovat znova vsechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5569
25.4.20 13:09

Já si ani u jednoho dítěte nenechala pohlaví říct a všechno jsem nakupovala v neutrálnich/ klučičích barvách, protože holka v modré je pořád roztomilá, kluk v růžové, asi jsem moc stereotypní, nic moc. Já hlavně před porodem nakoupila jenom první dvě velikosti oblečení a hodně různých druhů a pak dokoupila to, co se mi lépe používalo, takže u nás to byly hlavně overaly v těch obě děti byly první půl rok, syn až do roku, dceru nacpat do overalu potom nebylo možné, doteď nesnáší oblečení, kde je spojený rozkrok a ramena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24821
25.4.20 13:45
@Cecilia87 píše:
Mám menší dilema, někomu se to může zdát banální a směšné ???? Doktorka mi v 16tt řekla, že to bude holka. Chtěla jsem tedy začít nakupovat výbavu, ale mám obavu, aby se to ještě nezměnilo na kluka a já neměla nějaké růžové věci ???? A ještě je slevová akce na úžasném portálu, tak teď mám dilema, jestli něco kupovat nebo ne ????

Kupovala jsem neutrální věci a pohlaví jsem zjistila až po porodu. I tak jsem nakonec měla spoustu modrých hadříků. Dnes je všeho fůra a sleva bude i jindy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
25.4.20 14:02

Právě se mi líbí více modrá než růžová, takže i když to bude holka, bude mít více věcí modrých a v neutrálních barvách, ale chci koupit i něco růžového :wink: No a určitě toho nebudu nakupovat kvanta. Kdyby někdo chtěl, tak ta stránka kde chci nakupovat je lullalove.cz a s kódem Lily15 je 15% sleva a platí do 30.4., mají tam moc pěkné věci :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
25.4.20 14:04

Já věděla kluka od prvního screeningu, ale stejně měl všechny věci do začátku neutrální. Mně prostě přijdou miminka v béžové a bílé tak nějak hezčí, čistší. Modrý klobouček nebo růžovou čelenku pak k tomu můžeš dokoupit před porodem. Bude to mnohem hezčí a jemnější než celý dítě jako cukrkandl, případně námořník.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1597
25.4.20 14:06

Mě řekli pokazdy něco jinyho. Dozvěděla jsem se to až při porodu :lol: takze kup neutral, nebo počkej do 22tt, t, tam většinou řeknou co to je, když to jde dobře vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50105
25.4.20 14:07

Musí-li být holka nutně v růžové, nakupuj až po porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama