Reklama

Pohlaví prďoly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kalhotka
Nováček 1 příspěvek 20.01.09 21:34
Pohlaví prďoly

Ahoj holky, diskuzi jsem našla až teď, takže se k vám hlásím za 5 minut 12. Můj termín porodu je 17. 2., ale je to termín podle poslední menstruace, tak se musím pořádně poradit s doktorem ať mi teda určí nějaký reálnější z ultrazvuků z minulosti, tehdy mi termín neřekl. Ale mám i důležitější dotaz - dle ultrazvuku z 20. týdne to měl být kluk, o pár týdnů později jsem spadla na schodech a šla na kontrolní ultrazvuk a tam mi řekli, že je to holka :D a teď na posledním ultrazvuku před 2 týdny to už nebylo vidět…jsem jedinná nebo se vám to taky někomu stalo??? ještě mám dotaz, jestli jste některá z ostravy a kde budete v Ově rodit :) zdravím :)

Reklama

Reakce:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.09 21:52

Aho, na velkém UTZ mi řekli kluka, byla jsem v 30 TT, byl to barevný ultrazvuk ve spec. centru na vývojové vady, o týden později mi můj mudr na pidi šedém tečkovaném UTZ řekl, že to bude holka a měl pravdu. Ten kluk to byly nateklé stydké pysky holčičky, některé to před porodem mají tak zduřelé, že to zaměňujou za pindíky. Takže překvapení až do konce. hodně zdaru

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.09 07:27

Ahoj, čekám druhé a doufám, věřím, toužím po holčičce, protože dvouletého raracha už mám a na utz jdu v pátek. Jsem z Ostravy a rodit budu určitě ve Vítkovicích, teda pokud nebude stopstav nebo nějaké komplikace. Byla jsem tam moc spokojená.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.09 08:18

Ja jsem byla taky na 3D, touzila jsem po holcice, prvorozeny je kluk. Na 3D to bylo dost nejasny, vypadalo to skoro na kluka, ale kdyz to prepla na 2D tak mi rekla, ze je to jasna holcicka. Pry se to mnohem lip pozna z 2D. Me pak tu holcicku potvrdili jsete vicekrat a taky se narodila. :)

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 21.01.09 08:39

Já myslím, že se stává běžně, že se mimčo neukáže až do porodu a nemusí to jít jasně poznat ani ultrazvukem.

U nás to na prvním velkém vidět nebylo, prý bylo ještě brzy, ale pak za 14 dnů na genetickém nám řekli, že je to kluk, na UTZ na kardiologii ho potvrdili taky (i jsme viděli takový kolík :lol:) a naposledy na 3D taky řekli kluka, i vygenerovali 3D pindíka - takže u nás to bylo bez pochyb, žádné asi, vypadá to… zřejmě je synek dobře vybaven :lol:

Vlastička
Kecalka 390 příspěvků 21.01.09 10:14

U nás byl taky chaos v určení pohlaví. Doktor na 3D ultrazvuku mi řekl, že to bude kluk. Moje doktorka si byla na 90% jistá, že to bude holka. A nakonec máme krásného kluka. Mi bylo jedno co to bude, hlavně že je zdravý. :wink:

Saxana22
Neúnavná pisatelka 16247 příspěvků 21.01.09 10:22

No když to tady tak čtu, tak jsem ráda, že jsme se nechali překvapit :) Než se těšit na jedno a mít pak druhý, takhle to bylo aspoň akční :lol:

Kathula 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.09 10:32

No tak ja si vzdycky rikala, ze to chci vedet az u porodu, ale prvni ditko, clovek nateseny, takze jsme si to rict nechali. Dr. videl uz v 16. tydnu, ze to bude klucik, ja teda jen trosinku poznala pytlika :wink: , na dalsi KO, jsme to chteli potvrdit, ale malej nic neukazal, az ted ve 23.tydnu na 4D utz jsme zase vsechno krasne videli, tak je to „zatim a porad“ kluk jak buk. Ja teda chtela holcicku, ale kdyby mi na dalsi KO rekli, ze to ta holka bude, tak bych byla asi nastvana :lol: Ale to se snad nestane, protoze 2 jini dr. krasne nasli a videli pindika :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >