Pohlavní nemoce

Anonymní
7.4.20 22:43

Pohlavní nemoce

Tak jo… Chlap mě podvedl.. S holkou, co je „tak trochu“ rozhoď nožka.. Já s ním, než jsem na to přišla, párkrát spala. Asi dva poslední sexy bolest, dnes(dva dny po posledním sexu) hrudkovitý výtok, hrozné pálení, svědění, otok. Mám se obávat nějaké pohlavní nemoci, nebo je to „jen“ mykoza, v takto špatný čas? Jestli má nějaké problémy on, nevím, a rozhodně nemám chuť se ho teď ptát. K doktorce samozřejmě půjdu, ale je do čtvrtka na dovolené. Případně, nějaké domácí testy? Moc děkuji za odpovědi. Nikdy jsem žádné problémy neměla, a teď na mě na internetu skáčou věci, podle kterých nepřežiji noc. ????‍♀️

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

963
7.4.20 22:52

Asi bych se i nějaké pohlavní nemoci obávala. Určitě bych ale na vašem místě zašla po 3 měsících na test HIV. Držím palce, ať je to jen mykoza a nic dalšího se neobjeví. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 22:52
@Anonymní píše:
Tak jo… Chlap mě podvedl.. S holkou, co je „tak trochu“ rozhoď nožka.. Já s ním, než jsem na to přišla, párkrát spala. Asi dva poslední sexy bolest, dnes(dva dny po posledním sexu) hrudkovitý výtok, hrozné pálení, svědění, otok. Mám se obávat nějaké pohlavní nemoci, nebo je to „jen“ mykoza, v takto špatný čas? Jestli má nějaké problémy on, nevím, a rozhodně nemám chuť se ho teď ptát. K doktorce samozřejmě půjdu, ale je do čtvrtka na dovolené. Případně, nějaké domácí testy? Moc děkuji za odpovědi. Nikdy jsem žádné problémy neměla, a teď na mě na internetu skáčou věci, podle kterých nepřežiji noc. ????‍:female_sign:️

To budou jen kvasinky. Kup si nějaké Candibene, za tři dny seš v poho. Doporuč to i chlapovi, že mu jinak upadne. A nebo mu ho rovnou uřež, ať ho choutky přejdou :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.4.20 04:15
@Anonymní píše:
Tak jo… Chlap mě podvedl.. S holkou, co je „tak trochu“ rozhoď nožka.. Já s ním, než jsem na to přišla, párkrát spala. Asi dva poslední sexy bolest, dnes(dva dny po posledním sexu) hrudkovitý výtok, hrozné pálení, svědění, otok. Mám se obávat nějaké pohlavní nemoci, nebo je to „jen“ mykoza, v takto špatný čas? Jestli má nějaké problémy on, nevím, a rozhodně nemám chuť se ho teď ptát. K doktorce samozřejmě půjdu, ale je do čtvrtka na dovolené. Případně, nějaké domácí testy? Moc děkuji za odpovědi. Nikdy jsem žádné problémy neměla, a teď na mě na internetu skáčou věci, podle kterých nepřežiji noc. ????‍:female_sign:️

Já bych taky určo zašla na testy HIV. Měla jsem podobný problém po 4 letech vztahu. Po 3 měsících jsem zašla do domu světla na testy na HIV, nachala si rovnou udělat na žloutenku typu C a syfilis. Všichni tam jsou moc milý a je to anonymní. Díky bohu vše negativní. Ale radši se ještě chvíli hlídej. Mě se objevila kondylomata který mě zlobí do dnes 4 měsíce od jeho údajného přešlapu.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
2130
8.4.20 08:37

To bude mykozka nebo kvasinky, zajdi si do lékárny pro jenamazol, je to krém na tři noci, užasné, i pro chlapa nejlepe, prozatím, pak bych zašla za doktorkou, a nechala bych udělat testy jak pro tebe tak pro něj, na konci bych ho jeb*a pánví po palici. držím palce at vše dobře dopadne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama