Pohodlné vložky

6
19.8.21 14:57

Pohodlné vložky

Ahoj holky, víte některá z vás o pohodlných savých vložkách? Jsem zvyklá na tampony ale bohužel jsem dnes musela polknout potratovou pilulku v 6+6tt, plod se bohužel v 5tt přestal vyvíjet a kyretáž bylo pro mě sprosté slovo. A jelikož ze mě teče jak z vola tak jsem na chvíli odpustila tampony a koupila vložky. Nechci si přivodit nejakou infekci nebo zánět. Koupila jsem naturellu, kterou jsem používala jako puberťačka než jsem přešla na tampony ale bohužel jsem zjistila, že jsou mi neskutečně nepohodlné. Umělé zapařovačky Always ani nemám odvahu zkoušet 😄 Za každou radu vám budu vděčná 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1440
19.8.21 14:58

Tak si kup poporodní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2857
19.8.21 15:01

NAT mám rada, jsou moc prijemne a nejsou ani tak drahé jako vyloženě přírodní vložky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
19.8.21 15:02

Taky doporučím poporodní - Batist Flower jsou supr.
Jinak vložky jako takové jsem zvyklá na Bella.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11082
19.8.21 15:02

Nepříjemná ti bude každá, já tampony přestala používat a trvalo mi snad půl roku, než jsem si na vložky zvykla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
19.8.21 15:03

@Dara90 nejsou to takové ty tlusté co používaly naše maminky? Nebo si je s něčím pletu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
19.8.21 15:05

@Wenn.Nox kde se dají koupit? Určitě vyzkouším

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24385
19.8.21 15:07

Kup si poporodní, to saje hodně a jsou levné, tak se dají často měnit. Mají klasicky v drogerii nebo lékárně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
19.8.21 15:08

@Oveka02
Já si myslím, že by je měli mít v lékárně, kdyby ne, tak jsou fajn i Samu a ty si myslím, té by melu mít určitě v každé lékárně - jsou od Hartmana a dělají se buď menší (mini) a nebo už opravdu velký a je to skoro jak plínka (midi). Záleží, jak moc krvácíš. A hlavně nedráždí, jsou savé, příjemný materiál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
19.8.21 15:10

@Wenn.Nox Ano..batist flower jsou velmi prijemne a save..pouzivala jsem po všech třech porodech a nedám na ně dopustit..mají je v každé lékárně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34496
19.8.21 15:32
@Oveka02 píše:
Ahoj holky, víte některá z vás o pohodlných savých vložkách? Jsem zvyklá na tampony ale bohužel jsem dnes musela polknout potratovou pilulku v 6+6tt, plod se bohužel v 5tt přestal vyvíjet a kyretáž bylo pro mě sprosté slovo. A jelikož ze mě teče jak z vola tak jsem na chvíli odpustila tampony a koupila vložky. Nechci si přivodit nejakou infekci nebo zánět. Koupila jsem naturellu, kterou jsem používala jako puberťačka než jsem přešla na tampony ale bohužel jsem zjistila, že jsou mi neskutečně nepohodlné. Umělé zapařovačky Always ani nemám odvahu zkoušet 😄 Za každou radu vám budu vděčná 🙂

RIA

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9668
19.8.21 15:56

Canpol Babies nevím jestli to píši úplně dobře…jsou sice dražší ale fakt dobré, doporučuji.

Příspěvek upraven 19.08.21 v 16:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
19.8.21 16:26

Ja pouzivam tyhle a jsem mega spokojena :) presla jsem na ne z Naturelly, protoze nemaji plasty a jsou plne kompostovatelne. Nechtela jsem, abych za sebou nechavala tuny plastu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
19.8.21 16:37

V beznem zivote vlozky nepouzivam, ale v tomto pripade bych volila taky ty poporodni Batist Flower. Je to sice prkno, ale save a prodysne. Jinak zkousela jsem i ty Canpol a letely do kose.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat