Pohoštění pro "stěhováky"

316
29.5.16 19:42

pohoštění pro *stehovaky*

Budeme se stěhovat (100km daleko) a kamarádi nabídli pomoc auta - ruce a nohy a svůj čas a nikdo za to nic nechce ani za benzín.

Chtěla bych udelat pohoštění - napadl mě guláš a slaný strudl ale co dál? Jak jim to vše vrátit :think:

Napadl mě i voko fondy ale s tim si nejsem úplně jista

Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49236
29.5.16 19:49
@Ocicko píše:
Budeme se stěhovat (100km daleko) a kamarádi nabídli pomoc auta - ruce a nohy a svůj čas a nikdo za to nic nechce ani za benzín.

Chtěla bych udelat pohoštění - napadl mě guláš a slaný strudl ale co dál? Jak jim to vše vrátit :think:

Napadl mě i voko fondy ale s tim si nejsem úplně jista

Dekuji

nám když kamarádi stěhovali tak byl kotel guláše a pro řidiče pito a pořádný domácí buchty/cihly a kafe a pak sekaná nastudeno s chlebem a okurky nakládaný.. stačilo to bohatě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
29.5.16 19:52

Já myslím že guláš a štrůdl super! Neznám chlapa co by tohle neocenil :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6578
29.5.16 20:09

A večer pořádná chlastačka, lehké děvy, striptýz…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13807
29.5.16 20:27

Gulas a ten strudl, dobry napad. Jeste nejake pivo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
29.5.16 20:28

Guláš i štrůdl je fain, popř. sekaná, jak tu někdo psal a pito. Myslím, že budou určitě rádi. Nebo je večer někam pozvat do hospůdky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
316
29.5.16 20:33

@kaja00 s tim počítám a i vinko či panáčka.

Spíš to jídlo jsem zmatená :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23033
29.5.16 21:09

Pokud jsou to kuřáci, tak taky většinou nikdo neodmítne krabičku cigaret.
U nás, když se dělá „brigáda“ (ať už stěhování, úpravy zahrady nebo pomoc při rekonstrukci), tak se zajišťují všechny „potřeby“, takže pití, jídlo, kuřivo a večer pohoštění dle možností, třeba si uděláme ohýnek a upečem buřty, dáme pár piv, pokecáme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23033
29.5.16 21:46

Jinak jídlo, klasika guláš s dobrým chlebem, nebo třeba řízky, ty neurazí nikoho. Slaný štrůdl je super, ještě bych určitě udělala něco menšího sladkého ke kafi (možná zjistit dopředu, kdo má sladký rád, aby si nedělala pekáč buchet a pak ti všichni chlapi neřekli, že k pivu nééé) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
316
29.5.16 21:47

@Mar__tanka1983 je diky za tip - upect chleb :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama