Pohovor - Koordinátor v personální agentuře

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.11.21 11:31

Pohovor.

Dobrý den, zítra jdu na pohovor. K místo mám velký zájem. Ale docela se bojím a prakticky podobnou pozici jsem nikdy nedělala :nevim:
Ač tedy mám maturitu, potom Bc., tak život tomu chtěl, že jsem pracovala manuálně. Ale bavilo mě to, to zas ano.
Akorát si po těch letech manuální práce připadám jak trotl, co nic neumí a nezná, komunikace je na úrovni lepší simíci trávy :mrgreen: :nevim:

Práce je na místo: Koordinátor v personální agentuře

Budete se zabývat náborem agenturních zaměstnanců

Koordinovat přidělené pracovníky u svěřených zakázek

Pravidelně komunikovat s vedoucími pracovníky klienta (HR, výroba, logistika)

Řešit celý životní cyklus zaměstnance od nástupu až po ukončení pracovního poměru

Nedílnou součástí této práce je také administrativa (Excel, Word)

ŘP skupiny B

Prac. doba 7-15 hod.

Vše je perfektní. Místo výkonu. Řidičák mám, administrativní práci ovládám levou zadní. :nevim: Jenomže, nikdy jsem, jak jsem zmínila, podvodnou práci nedělala, a ani nevím co tam povídat, protože nemám páru jak okouzlit a místo dostat, když nemám zkušenosti na obdobné pozici. :roll: Prosím anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27119
24.11.21 11:40

Proč si myslíš, že by tu práci měli dát tobě?
Jaké k ní más předpoklady?
Jak jim můžeš dokázat své komunikační a organizační schopnosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7713
24.11.21 11:42

Ahoj,
to je dobře, žes nikdy nedělala podvodnou práci :-).
Psaný projev máš dobrý, takže myslím, že s komunikací problém nebude, že se podceňuješ.
Zaměstnavateli bych to při pohovoru přesně takhle řekl - měla jsem práci, která mě bavila, proto jsem v ní zůstávala, i když jsem tam nemohla využít všechny svoje silné stránky. Nyní bych se ráda posunula, danou pozici považuji za jak dělanou pro mne. Tak jak je pracovní náplň popsána, tak nejen že věřím, že bych práci uměla dělat, ale navíc by mne i bavila. Zhruba tak bych to zaměstnavateli popsal.
Jdi tam s nastavením, že je to šance, podáš výborný výkon, ale nic se nehroutí, když to nevyjde. Udělej si předtím pěkný večer, klid, místo strachu se na pohovor těš jako na příležitost.
Budu ti držet palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.21 11:50

@Svistice O tu práci stojím. A paní z personálního mi toho místo zmínila sama ( nikde uvedeno nebylo ). Jsem flexibilní, pečlivá, ovládám práci na PC levou zadní, řidičský průkaz bez pokuty, natož nehod. Nejsem stresar. Komunikace mi chvilku trvá, ale jakmile se rozpovídam, tak jsem extrovert.

Při škole a ještě nějaký rok po jsem pracovala jako Obchodní zástupce. Ale to léta už odvála. Manuální práce mi nevadila, naopak uděláte si své a jděte s čistou hlavou domu, proto jsem roky nehledala nic jiného. Ale je čas na změnu, cítím, že chci něco lepšího.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.21 11:51

@Premek_Orac Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
27119
24.11.21 11:52
@Anonymní píše:
@Svistice O tu práci stojím. A paní z personálního mi toho místo zmínila sama ( nikde uvedeno nebylo ). Jsem flexibilní, pečlivá, ovládám práci na PC levou zadní, řidičský průkaz bez pokuty, natož nehod. Nejsem stresar. Komunikace mi chvilku trvá, ale jakmile se rozpovídam, tak jsem extrovert.Při škole a ještě nějaký rok po jsem pracovala jako Obchodní zástupce. Ale to léta už odvála. Manuální práce mi nevadila, naopak uděláte si své a jděte s čistou hlavou domu, proto jsem roky nehledala nic jiného. Ale je čas na změnu, cítím, že chci něco lepšího.

Tak tohle tam prodej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3787
24.11.21 12:47

Tak já myslím, že šanci určitě máš. Tuhle práci moc lidí dělat nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2769
24.11.21 13:04

Zcela upřímně, myslím že na tu pozici moc kandidátů nebude. Nevím, jestli tušíš, do čeho jdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.21 13:22

@carsa :think: Pokud se nepletu, tak je to Personální agentura přímo ta, kam jdu na pohovor. Byla jsem tam před lety i jako uchazeč a práce se zdá v pohodě. Vykonávají ji navíc dvě holky ( tehdá ) po škole a jsou tam dodnes. :nevim: Za mě pořád lepší toto, než fabrika a jednání s lidmi jak s otroky + minimální volný čas a to samé v marketech ( těch větších, nemyslím COOP apod. )

Nemyslím si, že nebudou uchazeči :(. U nás je těžké sehnat práci ( přijatelnou práci, bez směn ) a ze zkušenosti, jakmile se objeví nějaká administrativa, tak je tam zájemců v řádu desítek lidí.

Ale děkuji za rady a postřehy. Kéž by to vyšlo. Už přestávám věřit, po těch zkušenostech a hledání.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.21 13:23

@kavenka Proč myslíš?

• Citovat
  • Nahlásit
426
24.11.21 13:40
@kavenka píše:
Tak já myslím, že šanci určitě máš. Tuhle práci moc lidí dělat nechce.

Přesně tak, tohle opravdu není moc atraktivní práce, budou rádi, když seženou někoho normálního, tak se zbytečně nestresuj dopředu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat