Pohovor - chemický průmysl

Anonymní
23.1.21 20:00

Pohovor - chemický průmysl

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nevíte, jak probíhá pohovor do firem týkajících se chemického průmyslu. Jestli zadávají nějaké typové příklady a možnosti jejich řešení.. na co se má člověk připravit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3686
23.1.21 20:22

To je hodně obecná otázka. Co to je, chemickej průmysl? Já dělám v laborce a žádný příklady jsem neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
23.1.21 20:36

Hodně záleží, na jakou pozici. Obecně bych řekla, že si firmy prověřují budoucí zaměstnance čím dál tím víc. Setkala jsem se už s různými testy. Co se týče chemie, tak jsem měla třeba příklad, jak bych spočítala ředění. Hodně štěstí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
24.1.21 00:59

O jakou firmu jde? Třeba se pak odpíchneme… Do laboratoře s dělají testy třeba na ředění, jak bylo výše, do manažerských pozic často důkladné pohovory na odbornost a práci s lidma, na kontroly kvality testy na pozornost, postřeh… Chemický průmysl je všechno od zpracování ropy po výrobu jaru. Navíc závisí na pozici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5632
24.1.21 01:06
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nevíte, jak probíhá pohovor do firem týkajících se chemického průmyslu. Jestli zadávají nějaké typové příklady a možnosti jejich řešení.. na co se má člověk připravit.

no pokud se hlasis na marketing, pozici asistentky, tak asi ne… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4412
24.1.21 06:36
@Anonymní píše:

Tak asi je rozdil zda budes sedet v recepci delat asistenku sefovi, nebo delat v laborce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat