Reklama

Pohyby plodu ve 24. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 17:48
Pohyby plodu ve 24tt

Zdravím všechny maminky a přeji Vám krásný den. Maminky… asi jsem strašný plašan je to moje první těhotenství a jsem proste nervózní. Momentálně jsem ve 24tt četla jsem tu nějaké diskuze ale i tak.. už druhy den necítím malou pořad si říkám dokola je v pořádku je v pořádku. Občas se mi zda že se tam něco hne ale nejsem si jistá za to ještě nedávno jsem si byla 100% jistá. Jak ste na tom byli v tomto týdnu vy? :srdce:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineBarborka93
Kecalka 115 příspěvků 24.09.18 17:55

Ahoj, bud v klidu, taky jsem asi dva dny ho necitila… Zkus se vic hybat, dat do sebe jidlo s cukrem, dat si horkou vanu. Neboj, on se ti ozve :) je mozny, ze se zachumlal hloubeji do tebe :srdce: :mavam:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7991 příspěvků 24.09.18 18:05

Záleží na to kolik máš plodové vody, kde máš placentu. V prvním těhotenství jsem pohyby cítila někdy okolo 20tt ale tím, že jsem byla v práci jsem neměla tolik čas se sledovat. Teď u druhého cítím pohyby zhruba od 15tt +/- a teď jsem na začátku 24tt a většinou už cítím pohyby pravidelně, ale minule jsem taky cítila málo, tak jsem si dala pěkně hroznový cukr, natáhla se na gauč a za chvíli byly kopance, případně si zkus lehnout na břicho a hned ucítíš :)

Bubla_Bučková
Závislačka 3415 příspěvků 24.09.18 18:18

Pořiď si angelsound a jednou za čas poslechni ,určitě to brzy přijde :hug:

Apů
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 24.09.18 18:44

Je normální den, dva mimčo necítit. Přece jen, ještě není takový obřík. Já na ně někdy jemně zatlačila, zaťupala bříšky prstů, když jsem byla zvědavá, jestli je OK. Tak, jako dr. tlačí a ťuká utz., když chce, aby se mimčo pohnulo. :-)

Maui52
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 24.09.18 19:08

Tak ve 24. Tydnu jsem řešila přesně to samé. Placenta vpředu, pohyby tlumené. Cítila jsem ho v podstatě jenom večer pri lezení na gauci, když jsem se vysloveně soustředila. Dost pomohlo sníst neco sladkého. Ale bylo to takhle chvilkove, třeba dva dny, pak zas den kopal, takže den v klidu a pak se dva dny ozval tak jako tri kopnuti na gauci. A teď o tri týdny později kope furt :) ale také jsem se uklidnovala pomoci angel sound.

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 24.09.18 20:00

Mám placentu vpředu a pohyby ve 24tt jsem kolikrát necítila celé dny.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >