Pohyby v 23 TT

Anonymni
4.1.04 21:11

Pohyby v 23 TT

Rád bych se zeptala ostatních maminek na četnost pochybů miminka v cca 23. týdnu. Občas mi připadá že to naše vysloveně řád. Přes den je docela klidný ale když si sednu např. k televizi nebo chci usnout tak mimi vysloveně spustí kanonádu pohybů a „kopanců“ až mám docela strach

Díky za každou zkušenost

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

39
4.1.04 21:24

Pohyby v 23 TT

Ahoj,

já si myslím, že je to uplně v pořádku. Jsem podruhé těhotná, nyní 23+1 tt. Takže stejně jak ty. Mimi je pořád čilejší, kopance jsou silnější, do různých míst - ven, do močového měchýře, nahoru, … Asi už se projevuje svým temperamentem, když tak divočí. Myslím, že prostě některá mimi jsou čilejší a některým se moc nechce. Tak nevím, asi jsem Ti moc neporadila.

Měj se moc hezky, a možná se ty naše narodí ve stejný den…

Pa Helča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
4.1.04 22:26

Pohyby v 23 TT

Ahoj, jsem také ve 23 tt a moje miminko o sobě dává hezky znát. V noci mě občas i probudí. Hlavně když ji zalehnu :-)

Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
4.1.04 23:28

Pohyby v 23 TT

Ahoj těhulky

jsem v 21tt a pořád ještě nic necítím, teda jednou jsem si myslela, že jo v 19tt, ale pak už se to neopakovalo, tak to byly asi jen pohyby střev. Zatím si s tím hlavu moc nelámu, ¨říkám si že do 22tt se to musí ukázat. Nebo je to třeba tím že je mimísek otočený k páteři…nevím jen Vám závidím, že už máte kontakt

na UTZ v 19tt mi řekli že je mimísek o 10dní menší než má být … podle jejich tabulek, taky si z toho nic nedělám nechci mít velké dítě, kdo to potom má rodit no né, hlavně když bude zdravé.

Ať Vám dárečci pěkně rostou :-P Ahoj Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
4.1.04 23:39

Pohyby v 23 TT

Ahoj Lenko,

to víš, že si z toho nic nedělej. Moje švagrová cítila první pohyby opravdu až ve 22 tt a to si ještě nebyla moc jistá. A jaký je teď můj synovec čertík!!! Co se týče ultrazvuku je naprosto běžné, že počty týdnů se neshodují až o 2 týdny - to mi říkal aspoň můj doktor 8-)

Měj se krásně

Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
6.1.04 07:36

Pohyby v 23 TT

Ahoj Lenko, me zacal mimisek kopat az na konci 20tt tedy presne. Take jsem si delala starosti, ze ostatni ho uz citi treba v 17tt, ale opravdu se nestrachuj…prijde to a urcite to poznas. 2.ledna me opravdu pekne trikrat nakopnulo :-)) a ted si myslim ze to co jsem povazovala za pohyby strev bylo vlastne prevalujici se miminko…ted uz to poznam, protoze sebou pekne mele, ale kdyz nemame s cim srovnavat a je to treba jen jednou za den, tak asi prostejen nepozname, ze uz se nam male ozyva. Uvidis, ze se tri kazdym dnem ohlasi. Navic i me muj gynekolog rikal, ze je to normalni, at pockam do toho 22tt. :-)) Vypozorovala jsem take, ze je kopani intenzivnejsi, kdyz si pritel polozi hlavu na brisko…tak to muzete zkusit :-))

Pa a preji brzke kopanecky

Tanina 20+4tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Makounek
28.3.12 08:01

pohyby ve 23. tt

Ahoj, jsem trochu nervózní, protože jsem skoro ve 23 tt a pohyby stále necítím :( Občas se mi zdá, že jo, ale jistá si nejsem. Doktorka říkala, že je to normální, že to přijde. Máte s tím některá zkušenosti až takhle později.
Děkuji
ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
237
28.3.12 10:20

ja jsem pohyby začala cítit až od 24týdne a to jsem si taky zrovna nebyla jistá. Bylo to tím, že jsem měla placentu na přední straně břicha a ke všemu malej byl otočenej pusinkou k zádům, tudíž kopal někde do střev.
Ale taky jsem z toho byla vykulená.
Pokud je vše v pořádku na ultrazvuku, tak se nestresuj, pohybů si ještě užiješ ažaž…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
31.3.12 15:00

Ahoj,já jsem 23tt+1den tak nějak a pohyby nejsem si jista zda cítím,ale asi tak týden se mimi pokouší o pohyby a jen tak trošku to cítím.Ale do této doby ani ťuk!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
31.3.12 15:00

Ahoj,já jsem 23tt+1den tak nějak a pohyby nejsem si jista zda cítím,ale asi tak týden se mimi pokouší o pohyby a jen tak trošku to cítím.Ale do této doby ani ťuk!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
522
1.4.12 12:58

Ahoj, tak já jsem taky ve 23tt a pohyby jsem cítila od 19tt a to z ničeho nic obrovské 3 rány za sebou :D až se mi i pupík nadzvedl :D A od té doby to cítím celý den. Nejvíc kolem 22h a ráno, když ještě spím, to mi můj prcek dělá budíček :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
3.4.12 14:36

Ahoj,tak to já mám zatím klid,ale ťuká mi zespodu třeba 6× pak je klid,ale nenadzvedne mi břicho:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Maminka v říjnu
25.6.12 09:34

Pohyby jdou i vidět :)

Jsem ve 23 TT a pohyby jdou dokonce vidět - občas se mi zachvěje bříško nebo se vyboulí :) Je to hezké… Jde to ale vidět jenom bez oblečení… Jinak je miminko taky pěkný čertík :)

• Nahlásit
  • Citovat
19.3.17 17:02

pohyby už do 19. týdne

Jsem ve 23 týdnu a pohyby cítím už od 19. týdne, občas se mi taky zachvěje bříško, když sem aktivní v práci a tak tak je moc necítím, nebo spíš nevnímám, ale stačí si na chvilinku sednout, být v klidu a už to začne :) ale u každé maminky je to myslím individuální, takže kdo je necítí tolik nebo tak často určitě se nestrachujte :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama