Pohyby ve 26tt

28.12.19 22:05

Pohyby ve 26 tt

Dobrý den, jsem ve 25+3 tt a můj dotaz zní, je tu někdo kdo cítil uz pohyby nekde v boku az na hoře skoro žaludku? :) můj prcek je kluk a má uz okolo 27-30 cm tak jen jestli je to možné. A ještě druhý dotaz, trochu hloupý :roll: sex v 6 měsíci těhotenství ublíží to malému? Hrozně se bojím+ jaký polohy v těhotenství vyhovujou malému? Při kterých se mu nic mestane? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1022
28.12.19 22:09

@KATA53626162 Ahoj,tak pohyby nevím, já mam malou dole, teď jsem 32tt a cítím jí spíš pod pupkem a v bocích, v žaludku určitě ne. Ale ono hodně záleží jak je malý otočený. Co se sexu týče, tak mu určitě neublíží žádná poloha, spíš jde o to která poloha je příjemná tobě. Mě teda už žádná :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.12.19 22:11

@Lucie1906 mě už taky žádná hned při sexu mě kope takže to hned zase ukoncujem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
28.12.19 22:16

@KATA53626162 Tak já malou cítím 24 denně ale jakmile je sex tak jakoby věděla že má dělat mrtvýho brouka :D Mě to spíš bolí při sexu, a celkově jak už mě všechno bolí tak se mi hýbat zrovna dvakrát nechce a navíc pohled na mě už taky není nic extra :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.12.19 22:20

@Lucie1906 to znám me uz ani sex nevzrušuje vždycky mě pak pichne podrisek a uz je konec :D a navíc ho takhle budime a nepřijde mi to hezký :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
28.12.19 22:20

No sexu se musim dozadovat pac pritelovi vadi bricho a ja kdyz jsem na nem tak to proste nejde :lol: navic mi tvrdi ze citi jak kope ale ja ho necektim tak mozna výmluvy :mrgreen: jinak malej kope ruzne, spis ho citim v podbrisku a nekdy mi to lita na boku. A to jsem v 8m.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
787
29.12.19 08:11

Já jsem 25+0 a malého cítím spíš dole, občas v okolí pupíku a hodně na bocích, v žaludku ne, tak vysoko mi ještě ani děloha nesahá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat