Cider v těhotenství

Anonymní
28.12.19 17:28

Cider v tehotenstvi

Ahoj holky, prosim vas, jsme pozvani dnes na oslavu 50tych narozenin. Normalne si davam vino 2deci tak 1× za 14 dni. Naposled jsem mela cider strongbow 20.12 na firemni akci. Pouze jeden. Dnes oslava, mohu si dat zase 1 cider a pak o Silvestra pripitek? Neni to moc za sebou? Diky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.12.19 17:29

Jinak jsem ve 29tt. Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
5588
28.12.19 17:30

Není, v pohodě si dejte. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
909
28.12.19 17:35

Dvě decky jednou za čas vůbec ničemu neuškodí :) Škodí když se pije ve větším množství a nebo hodně často. Tohle je úplně v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2774
28.12.19 17:43

Úplně v pohodě :-) na zdraví :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
28.12.19 18:10

Alkohol jsem nepila vubec. Nechutna mi, ale strongbow cider miluju, ale i tak jsem si nedala.
Jediny co jsem, tak zapila grilovane lokem piva od manzela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13761
28.12.19 18:16

Jinak cider dělají i nealkoholický, stejně tak sekt ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2400
28.12.19 18:24

Ja za sebe bych rekla, ze jedine spravne je zadny alkohol, ale pokud uz sis rozhodla, ze obcas pit budes, tak se to tvemu presvedceni nevymyka, jden cider neni tolik. 29 tt uz bych byla smirlivejsi (ale ne u sebe :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51476
28.12.19 18:33

Půllitr cideru je srovnatelný s těma dvěma deckama vína.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.19 18:34
@Petra Star píše:
Ja za sebe bych rekla, ze jedine spravne je zadny alkohol, ale pokud uz sis rozhodla, ze obcas pit budes, tak se to tvemu presvedceni nevymyka, jden cider neni tolik. 29 tt uz bych byla smirlivejsi (ale ne u sebe :).

No ja si to uplne nerozhodla, me primo gyndarka doporucila kvuli extra nizkemu tlaku (mam bezne 90/50, 100/45.) prave dvojku cerveneho i 2 kafe denne :-)

• Citovat
  • Nahlásit
2400
28.12.19 18:39
@Anonymní píše:
No ja si to uplne nerozhodla, me primo gyndarka doporucila kvuli extra nizkemu tlaku (mam bezne 90/50, 100/45.) prave dvojku cerveneho i 2 kafe denne :-)

Hm, to kafe bych jeste brala, ale doporucovat alkohol mi prijde dost zcestne. I nam dospelym pri poziti alkoholu umiraji mozkove bunky. Samozrejme zalezi na mnozstvi, ale proste i „par mozkovych bunek navic“ se mu bude hodit. Deti jsou na ucinkum alkoholu citlivejsi a neni duvod si myslet, ze pred narozenim jsou na to lepe.
Navic nejnovejsi studie uvadeji, ze je karcinogeni. Hlidame si ruzne konzevanty a prisady do jidla a pak alkohol prehlizime.
Abych nebyla za uplnou puritanku, tak behem tehotenstvi jsem sice nepila, ale behem kojeni uz trosku jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1711
28.12.19 21:02

Jediné správně množství alkoholu v těhotenství je žádné no. Pak už to je na zvážení každého jednotlivce co si dovoli :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.19 21:53

Dekuji vsem za reakce. Nealko cider tu bohuzel nemaji, ani nealko sekt. Takze jsem dala to vinko a Silvestrem to zakoncim pidi pripitkem. Pak uz je novy rok a to budu 31tt a nechci si to priblizovat. Kamarádka takto chtela vyvolat porod, pila deci vina denne, sex denne a ve 36tt jela na sal :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
2400
29.12.19 09:20
@Anonymní píše:
Dekuji vsem za reakce. Nealko cider tu bohuzel nemaji, ani nealko sekt. Takze jsem dala to vinko a Silvestrem to zakoncim pidi pripitkem. Pak uz je novy rok a to budu 31tt a nechci si to priblizovat. Kamarádka takto chtela vyvolat porod, pila deci vina denne, sex denne a ve 36tt jela na sal :zed:

To byla pekna kaca, protoze kdyz se dite narodi alkoholem v krvi, neumi ho odbourat. Nehlede na to, ze zacala teda dost brzo s tim vyvolavanim.
Pokud ji sex bavil, tak to asi proti nicemu neni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat