Zkracující se čípek v 27tt

72
28.12.19 13:27

Zkracující se čípek v 27tt

Ahoj, vím že těch diskuzí na tohle téma je tu XY, ale nikde jsem nenašla co jsem přesně hledala.. Včera jsem byla na kontrole 26+1, kromě zánětu močáku na který jsem dostala druhá atb během 5 týdnů (předtím to byla antibiotika na infekce) mi doktor zjistil, že se mi čípek zkrátil z 4,8 na 3,1, takže musím jen ležet a bejt v klidu, jinak pokud se to do příští kontroly nezlepší, tak jdu do nemocnice.. Zajímalo by mě, dá se nějak poznat, že se čípek nějak zkracuje, nebo naopak, že se to zlepšuje? V posledních několika dnech mě bolel podbřišek, to jsem přisuzovala natahování vazů a že se zvětšuje děloha, ale taky jsem pocítila takové škubání v oblasti konečníku, co to mohlo být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.12.19 13:38

@Katies1104 mohl se zkrátit kvůli zánětu. Ale 3.1 je pořad krásný. Takový mám od začátku. V prvním jsem měla ve 27tt jen 1.5

• Citovat
  • Nahlásit
789
28.12.19 13:47

Chodím k doktoru Kouckému do rizikové poradny a ten mi říkal, že jakákoli hodnota nad 2,5cm je v pohodě a neřeší se, tak se nestrachuj, jestli tvůj doktor má strach, tak snad ti dal 2utrogestany na noc do pochvy. Já měla před 3týdny 5,2 cm a minulý týden 4,2 cm(teď jsem na konci 25tt) a ptala jsem se jak se mi mohl za dva týdny zkrátit o cm a bylo mi řečeno, že to závisí na hodně vlivech, třeba i na to co si zrovna dělala, nebo může být kratší chvilkově že tě tam mimčo kope, tlačí na něj a nebo je to způsobeno infekcí, ale na kterou se teď léčíš, takže to že teď máš 3,1 cm neznamená že příště bude kratší, ale klidně může být delší☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat