Prvomestriální screening FN Olomouc

1383
27.12.19 20:46

Prvomestriální screening FN Olomouc

Ahoj. 16. 1. Jdu na screening do FN v Olomouci. Ráno na krev a pak během dopoledne na utz. Zajímá mě jestli se výsledky dozvím hned, nebo budu třeba 14dní čekat. Nějak jsem to v tom náporu informací po telefonu zřejmě přeslechla, anebo se sestřička nezmínila. Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

27.12.19 20:56

@Ufinka87 Ahoj, vysledky by jsi mela vedet hned ten den. Rano ti odeberou krev, tu odeslou do laboratore a pri screeningu uz spoji vysledky z krve s ultrazvukem a reknoi ti vysledky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1082
27.12.19 20:57

Já teda nebyla ve FN, ale v ordinaci pana doktora Šantavého. Vzali mi krev, pak udělal ultrazvuk. Při obchodu sestřička rikala, ze druhy den pokud bude něco špatně bude volat. Když nezavolá tak je vše v pořádku a výsledky pošle mému gynekologovi. Já dostala zprávu kde bylo pohlaví a další informace o mimi.

Příspěvek upraven 27.12.19 v 20:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
725
27.12.19 20:58

Jojo hned

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
27.12.19 21:05

Já jsem byla ve Fn v Olomouci a ráno jsem šla na odběry, pak mi udělali jen rychlý ultrazvuk jestli bije srdíčko a určili stáří a na klasický velký mě objednali za týden. Za týden tam měli výsledky z krve, spojili to s výsledky s ultrazvukem a dali mi zprávu do ruky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1383
27.12.19 21:14

@thalasan no mě bylo řečeno že ráno na krev do 7 :00 hned rychlý utz pro stáří a jestli bije srdce pak budu čekat cca do 11 hod a pak hned velký utz… Ale o výsledcích se tuším nezminila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
27.12.19 21:58

@Ufinka87 tak do 11 si myslím, že výsledky stihnou. 4 hodiny po odběru je dost času. Hodně štěstí ať vše dobře dopadne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
27.12.19 22:56

Brali mi krev + vaha / vyska, kontrolni UTZ pro urceni stari. Nemusela sem cekat, ted pujdu na genetiku, takze vysledky by mi meli ted rict. Myslim, ze cekavaji jen maminy, ktere nejsou
z OL, aspon tak sem sestri pochopila. Myslim, ze kdyby byl vysledek spatny, tak by zavolali z FN / nebo gynda :think: tak doufam, ze u mne bude vse ok. Drzim palce, at se dari :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama