Bolesti břicha v těhotenství

27.12.19 18:13

Bolesti břicha v těhotenství

Ahoj ve spolek, mám zvláštní bolesti břicha v těhotenství nesouvisející podle doktorů s tím že čekáme miminko. Bohužel ale nemůžou přijít na to z čeho ty bolesti mám. Já jsem z toho na nervy, trochu se bojím co se mi tam děje. Je tu někdo kdo měl bolesti břicha v těhotenství a nebyly způsobené tím ale jinou příčinou? Třeba vydržet ultrazvuk je pro mě náročné, dost to bolí, nebo se najíst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1153
27.12.19 18:15

Kolikátý jsi týden a kde přesně tě to bolí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.12.19 18:24

@Jessica4 ahoj. Jsem 23tt. Otěhotněla jsem nejdřív na začátku léta, to ty bolesti začaly od 4tt, pak jsem potratila a bolesti přestaly. Myslela jsem si že to bylo tím, že bylo těhotenství prostě nějak špatně. Podařilo se nám otěhotnět znovu a opět od 4tt začaly tyto stejné bolesti. Bolí mě jenom levá strana. Nejdřív to bolelo jen vlevo dole, postupně to bolí po celém levém boku a vlevo v pase. Celá ta oblast je hrozně citlivá i na dotek, ultrazvuk přes břicho také moc bolí v těch místech. Cítím tam tlak, bodání a bodání směrem dolu do konečníku, někdy jakoby do děložního čípku a v tom boku. Po jídle je to mnohem horší takže skoro nejím a pořád hubnu :( když se břicha nedotýkáme je to lepší, ale třeba po ultrazvuku nebo když se malý víc hýbe tak mi to tam rozdráždí a bolí to hodně a dlouho, několik dní. Doktoři mi tvrdí že to jsou možná srůsty, nebo možná něco se střevy, nebo možná nějaký myom, nebo cysta, jenže mi nic neřekli a tak vůbec nevím co to vlastně je a jestli se mám bát nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
787
27.12.19 18:36

@Čtyřlístek2 já teda takové bolesti nemám jako ty, ale měla jsem v menší míře - jak popisuješ bolest levého pobříšku, postupem těhotenství to jde směrem nahoru na levý bok, občas jako kdybych měla levý bok ochrnutý - tohle vše mi dělaj střeva, ale u mě je to třeba jen pár hodin nebo chvíli než jdu na velkou a po velký je to už v poho. Netrpíš nějakou velkou zácpou? Možná si je nech vyšetřit, jestli v nich nemáš třeba doopravdy polyp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
27.12.19 18:41

@Čtyřlístek2 ty jo to je zvláštní. Tak mě taky začalo břicho bolet celkem brzy, ale tak nějak standardně. Já když bych to brala podle sebe, tak mám velky problém s vazy. Mám zakloněnou dělohu a bolí to teda pěkně. Kolikrát nemohu udělat ani krok a trvá to několik dní zasebou. Pak to na chvíli ustane a pak znovu. Zkoušela jsi jiného lékaře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.12.19 18:47

@Reny28 já to také vnímám jako problém od střev ale teď mi asi kolonoskopie nikdo dělat nebude a na ultrazvuku střev nic nevidí, děloha je už velká. Právě nevím co si o tom myslet.
@Jessica4
Byla jsem v nemocnici i hospitalizovaná kvůli tomu a tam mě vidělo víc doktorů. Ta bolestivost se jim nezdála, ale nepodařilo se jim zjistit co mi je. CRP mám nízké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
787
27.12.19 19:17

@Čtyřlístek2 třeba je to blbost, ale zkoušela si například espumisan a probiotika? Já když se necítím beru ten espumisan a teď beru i probiotika biopron premium a příjde mi že mi to pomáhá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.12.19 19:20

@Reny28 já teda naštěstí zácpou vůbec netrpím, ale na to zažívání mám hylak forte, to jsou také nějaká prebiotika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.12.19 17:53

Ahojky holky chtěla bych se zeptat jsem teprve na začátku těhotenství ani doktoři nic ještě na ultrazvuku nevidí jen HCG se pořád zvyšuje ale chtěla jsem se zeptat jestli někdo měl někdy bolesti leveho vaječníku a zároveň vystřelovala bolest do levého stehna a kolene? Stalo se to někomu? Budu ráda za všechny informace díky :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat