Svědění v těhotenství 6tt

27.12.19 12:12

Svědění v těhotenství 6tt

Dobrý den, mohu prosím dostat nějakou radu svědí mě dole jsem v 6tt volala jsem do nemocnice a ty mi řekli že si mám koupit nějakou mastičku na mykózu a já teď nevím jakou ???? znám clotrimazol ale co jsem četla tak se nesmí v těhotenství ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1582
27.12.19 12:18

@Danielka212 zeptejte se přímo v lékárně poradi vam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
27.12.19 12:32

Nejlepsi jsou boraxove globule na zavadeni a fungicidin mast

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.19 12:33

@Danielka212 Mě doktor v začátku těhotenství doporučil pouze Boraxové globule. Vždy jsem s nimi měla problém, že mě to po zavedení strašně pálilo. Na to mi doktor řekl, že se to stává, ale že se toho nemusím bát. Je pravda, že jsem to vždy vydržela co nejdýl a když už se to nedalo, tak do sprchy. A druhý den bylo po problému. Používám je při svědění celé těhotenství a všechno vpořádku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
27.12.19 15:10

@Danielka212 já používala v prvním trimestru Canesten krém, ten moc nepomohl a pak Clotrimazol 6tablet, boraxelové globule jsou na prd-nic nevyléčí jen potlačí příznaky. Vše můžeš v prvním trimestru-konzultovala jsem to i v rizikové poradně v nemocnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 19:14

Já používám clotrimazol mast normálně take jsem 6tt, pes pokud mi nezabere mám koupit clotrimazol globule

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.12.19 19:18

Ja používám od začátku těhotenství vitagyn c a multigyn oboji na doporučení lékaře. Jsem 19tt. Ted se mi ještě hodně osvědčily sedaci koupele z dubové kůry.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama