Strach z mimoděložního těhotenství

Anonymní
26.12.19 19:19

Strach z mimodelozniho těhotenství

Ahoj potřebuji poradit. Vím ze diskuzi je tady už dost ale nenašla jsem nic co by mě uklidnilo. Už 2 roky se snažíme o miminko. Mám PCOS. V létě jsem prodělala biochemické těhotenství. Teď byla menstruace naposledy 25.11.2019, dneska mám 3 den zpoždění (18 DPO) a slabou druhou čárku na testu. Do včerejška mě bolelo břicho jako před MS, ale dnes je to taková jiná bolest tupa tahava v podbříšku, občas v tříslech, a sem tam pichne v prave straně, v levé méně. (Něco jako zařazené větry). A teď k věci dost se bojím aby to nebylo mimodeložní těhotenství. Nemá někdo třeba podobnou zkušenost? Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2222
26.12.19 19:50

Ja kdyz mela mimodelozni bolelo me na te strane porad, ne jen obcas pichnulo. A pocit zarazenych vetru sem mela taky. Ale zacalo mi to az v 6 tydnu, takhle brzy jsem jeste nic nepocitovala. Jestli se opravdu moc bojis, zajed si k dr, alespon neco treba v deloze uvidi. Me to bolelo opravdu hodne, obcasne pichnuti byva na zacatku normalni jak se pripravuje deloha. Bude to dobry uvidis ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.12.19 18:10

Ahojky holky tak jdu se taky zeptat : 20.12. jsem si dělala test a byl pozitivní 24 jsem začala krvácet tak jsem šla na pohotovost tam říkali že nic nevidí že můžu být na začátku taki vzali krev. Dnes v nemocnici se ve mě rypali asi půl hodiny a neví jestli je to mimodelozni nebo ne pořád tam nic nevidi! Ale HCG se pořád zvyšuje tak pořád prý nemám stresován. Dnes po vyšetření jsem začala zase krvácet a strašná bolest v levém vaječníku tak jsem jela znovu do nemocnice tam mě uklidnili že to může být s toho vyšetření! A moje otázka zní měl to někdo tak a dopadlo to nakonec dobře? Potřebují se trošku uklidnit děkuji za odpovědi Mája

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
27.12.19 18:28

Me poznali mimodelozni hned. V den vynechani jsem si delala test a protoze jsme jeli na dovcu sla jsem asi po trech dnech od testu na gyndu a uz bylo videt ze to je ve vejcovodu. Zadne krvaceni, zadna bolest. Takze operace vejcovod mi vzali.Ale hned 3m po operaci jsem otehotnela znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.12.19 18:31
@Lalav píše:
Me poznali mimodelozni hned. V den vynechani jsem si delala test a protoze jsme jeli na dovcu sla jsem asi po trech dnech od testu na gyndu a uz bylo videt ze to je ve vejcovodu. Zadne krvaceni, zadna bolest. Takze operace vejcovod mi vzali.Ale hned 3m po operaci jsem otehotnela znova.

Ahojky a druhý těhotenství v pohodě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
27.12.19 18:33

Jo mam doma rocni ditko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.12.19 18:34

@Lalav tak super tak mám aspoň nějakou naději děkuji😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
27.12.19 18:37

A u toho mimod. rostlo hcg ukazkove. Brali mi pak krev nekolikrat protoze kdyby hcg nerostlo, telo by to pry i mohlo samo vyloucit.Ale me rostlo.Pred operaci jsem mela uz asi 5tis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.12.19 18:39
@Lalav píše:
A u toho mimod. rostlo hcg ukazkove. Brali mi pak krev nekolikrat protoze kdyby hcg nerostlo, telo by to pry i mohlo samo vyloucit.Ale me rostlo.Pred operaci jsem mela uz asi 5tis.

@Lalav já 24 měla 164 dnes 445

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
27.12.19 18:44

To roste pekne.Ale muze se jeste v deloze ukazat. Dokud to nevidi jinde tak jako u me porad je nadeje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.12.19 18:50

@Lalav no pořád v to doufám😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.19 14:27

Tak dnes jsem 34 DC (20 DPO) včera doktorka na ultrazvuku nic neviděla, jen vysoká sliznice a něco v děloze co ale nevypadá jako váček podle ni stín ze sliznice :nevim: hodnota HCG 59. Teď mě občas picha už jen na prave straně, ale strach pořad.

• Citovat
  • Nahlásit
28.12.19 14:31
@Anonymní píše:
Tak dnes jsem 34 DC (20 DPO) včera doktorka na ultrazvuku nic neviděla, jen vysoká sliznice a něco v děloze co ale nevypadá jako váček podle ni stín ze sliznice :nevim: hodnota HCG 59. Teď mě občas picha už jen na prave straně, ale strach pořad.

59? To je nízký ne? Já tedy nevím! Co vám řekla když tam nic neviděla? máte nějaký problémy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.12.19 20:52

Mimoděložní těhotenství

Čauky holky tak v sobotu jsem prodělala operaci bylo mi potvrzeno mimoděložní těhotenství ach jo těšili jsme se z miminka no bereme to sportovne příště to snad vyjde! držím všem palečky ať vše dopadne dobře :wink:Maja

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
30.12.19 21:04

A kde jsi to mela? Me vzali vejcovod a za 3m po operaci jsem otehotnela. A to doktor rikal at pockam 3-6mes. Ja si myslela ze to nepujde 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat