Nevolnosti u dvojčat

33
27.12.19 14:34

nevolnosti u dvojčat

Ahoj maminky, dnes jsem měla jít na kontrolu zda se vývoji plod normálně, no a zjistili jsme ze jsou dva, chci se zeptat nějaké zkušené maminky nejlépe prvorodicky co měla dvojčátka jestli měla taky takové šílené nevolnosti a nechutenství snad ke všemu.. snažím se jist zdravé jídla ať mají broučci vše co potřebuji aby byly v pořádku, ale kolikrát nemám ani chuť a ani náladu něco sníst… potřebuji jen informace co se všechno děje s mámou která ani netuší co se bude dít… díky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23110
27.12.19 14:38

To ti nikdo nepoví jak to bude u tebe a dvojčat, každá ti má jinak. Ani si nemyslím, že na to mají vliv dvojčata, jako že by ti bylo dvakrát tak blbě… Prostě každé těhotenství je jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
27.12.19 14:40

@pikola sem zvědavá jak dlouho to bude vše trvat :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11820
27.12.19 14:43

U dvojčat mi nebylo vůbec nic. Ani jsem nevěděla, že jsem těhotná. Zato u dalších dětí jsem myslela, že umřu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.19 15:03

@Kettrie do jídla jsem se kolikrát musela nutit, tehotenska cukrovka, ale stejně byly dny kdy jsem měla jen jedno jídlo. Blila jsem od 8tt někdy do 22tt. A to jsem čekala jedno. To že čekáš dvojčata s tím nemá nic společného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1391
27.12.19 15:16

Nevolnosti a nechutenství má snad 99% těhotných, počet plodů na to nemá vliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13483
27.12.19 18:22

Zvracení 14× denně po dobu 8 měsíců, u dalšího to bylo stejné. U dvojčat jsem přibrala 7 kg u jednoj 8kg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 21:25

@Kettrie Ja cekala dvojcatka ( druhorodicka), nevolnosti jsem mela takove, ze kdybych nebrala denne torecan, tak skoncim v nemocnici na kapackach ( nonstop zvraceni i po vode). Ale ukazalo se, ze mam velmi vysoke hcg a ti pade. podezreni na downuv syndrom. Ptala jsem se na to i ve dvojcecim foru a nemyslim si, ze s dvojcaty souvisi vetsi nevolnosti. Bylo to proste k tomu ds Jinak to vysoke hcg muze mit i zdrave dite, ale holt je to rizikovy faktor pro vvv. Asi jako absence nostni kustky a tak.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama