Pojďme už rodit!

27.1.20 08:25

Pojďme už rodit!

Taky vám těch x měsíců těhotenství připadá dlouhé a nekonečné? Taky jste si na začátku těhotenství vůbec nedokázala představit jaký to vlastně bude? A co teprve finální poslední měsíc? Ten je nekonečný, plný nejistoty a překvapení. Pojďte si pokecat. Mě už z toho kape na maják :mrgreen:
Dnes jsem 38+5 tt od minulého týdne na dva prsty, čípek měkký, 1 cm dlouhý, takže to znamená, můžeš rodit kdykoliv. Za hodinu, za týden nebo i za tři týdny :mrgreen: jj přesně to chce nastávající matka slyšet. Nemáte se čeho chytnout a první rána přijde když vaše kamarádka co měla na den stejný termín od víkendu chová dcerku na rukou a mě ten můj „parazit“ šikanuje stále zevnitř :mrgreen: šíleně jí závidíte a samozřejmě jí to stejně tak i přejete :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

110
27.1.20 08:44

Ahoj, taky čekám každý den a nic :? už bych to strašně chtěla mít za sebou. Doktor mě začátkem měsíce strašil, že malá je hrozně nízko, ale nic se neděje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
385
27.1.20 08:45

Ahoj, já teda nejsem tak daleko - zbývají mi dva měsíce, ale stejně už bych „to“ nejradši vyprdla už teď :lol: Mám pocit, že každou chvíli začnu válet sudy :D Každopádně přeju co nejhladší porod :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 08:53

Mě už od 36 tt říkají jak to určitě bude příští týden a za týden se dozvím jak už to opravdu bude příští týden :mrgreen: fakt ještě jednou to uslyším tak doktora při vyšetřování uškrtím stehnama :mrgreen:
No já si hlavně myslela, naivně :mrgreen: než jsem byla těhotná, že prostě budu mít jen břicho a budu pohybově omezená ale nenapadlo mě, že mě něco bude bolet 8o záda, kyčle, břicho, občas kopance malého… V noci x krát na wc
Asi nejhorší ovšem beru to čekání, celý život na něco čekáme, na dovolenou, na vánoce, narozeniny… Ale to jsou hmatatelné datumy, víme kdy co bude, ale teď nevíme nikdo nic :mrgreen: jako fakt nemám ráda překvapení :mrgreen: jestli mi prdne voda dneska, nebo jindy, jestli mi vůbec voda praskne :mrgreen: atd. Normálně už mám načtených tolik diskuzí a článku otevření na dva prsty že už z toho ani nespím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
27.1.20 08:54

Ahoj holky :wink:my jsme 34tt a uz jsme z toho taky na palici sice máme cas jeste ale uz byvh ten čas trošku popohnala :grin: uz se vubec nevyspim porad myslenka kdy to prijde… Nejhorsi ze jsem do odpoledne sama doma :grin: otevrena jsem na 1 prst.. Podle doktora co nemusim nemam delat nejhorsi je ze behem unora se mame stehovat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1320
27.1.20 09:03

Tak mě z vás všech čeká porod (teda měl by) až nejpozději jsem 32+4. Všechno zatím nějak drží. :lol: a na porod se hrozně moc těším, až uvidím toho vetřelce, kterej mě kazdej den chce snad rozervat břicho jak tam plave (jak kdyby nechápal, ze přes tu stěnu břicha se nedostane) :lol: ale zase na druhou stranu, nedokážu si představit, že už to břicho mít nebudu (teda joo, těším se až zmizí a já zase najednu, na svůj normální sporotovací a normálně fungující pohyb bez chůze kachny :lol: ), že mě už nikdo nebude kopat.. asi budu blázen když si pak budu hladit břicho, v kterým nikdo nebude. :lol:
Ale že porod už se mi blíží mi připomínají prsa, který by už chtěly asi kojit :lol: @Vesničanka1 tak nějak jsem věděla, že mi bude ze začátku zle a že mě potom váhou břicha budou asi bolet záda. Ale že budu blít do 5. Měsíce, ve 4. Mě zacnou bolet záda stylem lež a nic nedělej a v 6. Měsíci mi začne tvrdnout břicho a zkracovat čípek+milion dalších minipipinovek.. to mě opravdu ani ve snu nenapadlo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 09:04

@Majky28 Taky jsem cca do čtyř odpoledne každý den sama a taky mi z toho jebká :mrgreen: ale je zas fakt že manžel už má mých samostudii asi plný zuby :mrgreen: takže on je chudák co sotva dojede dom, tak kňourám ať už jde ven :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 09:08

@pantomima jejda tak to já cca do 7 měsíce nijak vlastně neměla žádný problém, neblila jsem a tak až mi začalo růst břicho tak s tím přišly ty problémy které jsem si předtím nedokázala nijak představit. Ale břicho mi tvrdne od prvních pohybů ale na čípek to vliv nemělo žádný. Asi mám tu dráždivější dělohu protože co je malý teď už na těsno a překuluje se břicho mám z toho jak beton, takže skoro pořád :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1320
27.1.20 09:08

@Vesničanka1 můj manžel jezdí domů kolem cca 18-19:00.. až budu blíž porodu, asi se zblázním strachy, že se sama do porodnice nedostanu :lol: ale už jsem ho konečně naucila aby měl u sebe furt telefon, kdyby náhodou. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1320
27.1.20 09:11

@Vesničanka1 tak ať ri břicho klidně tvrdne, hlavně když to nemá na nic vliv.. :D no já už se těším, až mi tady ty blbosti přejdou, bolí mě furt něco až si připadám, jak kdybych si to sama namlouvala, takovej velkej tlustej hypochondr se ze mě stal :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 09:18

@pantomima :mrgreen: já jsem to samý. Ležím na boku jak vyvrženej vorvaň :mrgreen: Mě teda až břicho zplaskne a uvidím si prsty na nohou tak se vůbec zlobit nebudu :mrgreen: nahoře mám naštěstí jen 10 kg a zvládnu si udělat i pedikúru atd… Z toho jsem trochu měla strach abych ke konci nepoškrábala drápama podlahu a netrhala peřiny :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 09:26

Nejvíc vtipný mi přijde jak rodiče mi naplánovali porod na 2.2.2020 a taťka dodal ještě ve 22:22 :mrgreen: a manžel pro změnu chce 8.2 protože to máme výročí svatby :mrgreen: tak jsem zvědavá a včera večer mi manžel říká, "jestli to těm rodičům vyjde a porodíš 2.2 tak mě to fakt naštve " :mrgreen: :mrgreen: tož chápete to :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1320
27.1.20 09:26

@Vesničanka1 jak si to udělala, ze jen deset? Ja jím celej život zdravě, sladký minimálně. Do toho 5.Měsíce jsem jen hubla a najednou v 33.tt mám +14kg :zed: :zed: nevím vůbec z čeho jsem to nabrala :roll: já už přišla na to jak si nasazovat ponožky aniž bych se bála, že mě někdo natáčí skrytou kamerou :lol: ale na nehty už nedosáhnu, naštěstí nerostou nějak extrémně rychle, tak si v únoru skočím na pedikuru a dobrý :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1320
27.1.20 09:28

@Vesničanka1 mě furt všichni děsí, aby to nebylo 29.2. :lol: to by naštvalo mě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 09:32

@pantomima Já nevím :nevim: to je asi těžko ovlivnitelný ty kila :nevim: moje obvodní dr je jak modelka a v každém těhotenství nabrala 30 kg 8o že prý byla strašně zavodněná a oteklá. Já právě nejsem nijak štíhlá, mám takovou tu slovanskou postavu, žádná droběna ale ani špekáček :nevim: a byla jsem teda hodně v pohybu a stále jsem. Dokud jsem zvládala i práci se psy, celé dopoledne jsem byla na cvičáku, odpoledne procházky. Takže nonstop v pohybu. Chutě jsem vůbec moc neměla, respektive otočili se mi. Já byla vždy na buchty a sladké a v těhotenství jenom maso :mrgreen: ale teď už to mám zase zpátky a na oběd šulanky s makem, buchtičky s krémem a na večeři klidně krupicu :mrgreen: tak jsem zvědavá jaký chutě budu mít při kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama