Polévky

Anonymni
14.10.03 18:05

Polévky

Maminky poraďte jak na dítě s polívkama. Mé holčičce je půl roku, protože již nekojím začala jsem s polévkama už v pátým měsíci. Už skoro 3 týdny se snažím dostat do dcerky alespoň pár lžiček, ale je to zbytečné, začne řvát jako kdybych ji dělala doví co. Po týdnu jsem zkoušela Karotku a jablko a to zhamala (po lžičkách) ale jakmile zjistí, že je to polívka brečí a brečí. Zkoušela jsem i dát ji to do lahvičky ale lokne si zjistí,že to není sunar a zase brečí. Měli jste někdo stejný problém? A jak jste to vyřešily? Předem dík za rady.. Kamila

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14.10.03 20:11

Polévky

Ahoj,

já jsem začala s polívčičkama teprve pře týdnem, tak asi nebudu nejlepší rádce. Ale přijde mi, že když tam přidám víc mrkve, tak to Nikimu chutná víc. Asi je to potom takový víc nasládlý. Já zatím vyzkoušela jen polívku brambor, mrkev a žloudeka par kapek olivovýho oleje.

Polívkám zdar Dana a Nikolas 19 týdnů :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2793
14.10.03 21:40

Polévky

Ahoj Kamčo!

Mrkni do SOS maminek,je tam článek „Jak se nezbláznit z rad o příkrmech 0-5 měsíců“.Je tam spousta dobrých radi postřehů maminek,které taky bojovaly se zaváděním pevné stravy.

Držím palce,ať se holčička rozpapá.

Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.10.03 20:41

Polévky

Ještě dice polévky nedávám,ale kamarádka v práci mi říkala,že její Vojtík taky nechtěl její polévky,ale když mu do domácí polévky přidala trochu hotové-z obchodu-Hami apod.,tak to krásně vonělo a zbaštil to všechno…polévkám zdar.M.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
20.10.03 15:30

Polévky

Ahoj,

ja jsem davala polevku z lahvicka zahustenou Sunarem. Ale musis si koupit dudlik s vetsi dirkou.

Drzim palce

Klara

• Nahlásit
  • Citovat
27.3.13 15:04

Ahojky nemate nekdo prosim na zeleninovou polevku s krupici?
jedla jsem ji jednou nekde v restauraci a ted po me cela rodinka zadoni at ji udelam, ale ja vubec s krupickou nemam zkusenost:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2783
27.3.13 15:07
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nep.Lamicka
27.3.13 15:09

@JaninaJanu mamka dela zeleninovou polevku s krupickou takhle: orestuje na masle zeleninu, kterou ma doma, zalije vodou, prida vyvarit bylinky, necha bublat a z krupicky (takove te hrubejsi) udela kapani (vajicko, krupicka, mleko) nebo ji tam jen trochu prida a necha zmeknout. Ja mam radeji pohankovou lamanku.

• Nahlásit
  • Citovat
27.3.13 15:11

Holky moc dekuju!!!
Jdu strouhat zeleninku :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.13 15:12

A jeste krupicka je ta z ceho se dela ta krupicova kase?
Jsem neznalec krupice, malej mi ji nikdy nejedl :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2783
27.3.13 15:16

@JaninaJanu jo to je ono

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.13 15:21

@bobin
Dekuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1857
27.3.13 15:28
@bobin píše:
http://www.mamincinyrecepty.cz/…ka-s-krupici je výborná

Mňam, ta vypadá dobře. Úplně se mi sbíhají sliny, nejedla jsem jí snad od školky :jazyk:.Jdu na to :).Akorát jsem myslela, že tam patří ještě kmín.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
27.3.13 15:28

@JaninaJanu já dělám: na másle orestovat zeleninu, zasypat krupičkou, opražit, zalít vodou, povařit, dochutit… A další varianta je, že ve fázi, kdy je tam zelenina a krupička, tak na to prdnu vajíčko, rozmíchám (usmažím) a jsou z toho nočky… dál stejně… mňamka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
27.3.13 15:29

@claire91 jo jo, s kmínem dělám jako kojící polévku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Reklama