polívčička?

10410
25.1.05 18:40

polívčička?

Ahoj, chci se zeptat jak husté děláte polívčičky pro příkrm? Už týden vařím naší Anetce brambůrek s mrkví a vždycky mi z toho vyjde spíše zeleninové pyré 8O (konzistence asi jako kupované příkrmy). Mám teda raději přidat více vody a dělat klasickou polívku?
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

266
25.1.05 19:51

Ahojky,
já jsem našemu chlapečkovi připravovala spíše tekutější „pyré“,protože se mu to lépe polykalo.Je třeba vyzkoušet,co mimískovi vyhovuje víc.Pěkné papáníčko přeje Katty + Dandy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
25.1.05 22:01

Ahojky, hustota polévky závisí na miminku. Když mu chutná hustší, není třeba ji ředit..My to měli úplně stejné…
Ať dobře baštíte!
Theo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
25.1.05 22:38

Zdravim
strava by mela byt ze zacatku vice tekuta aby si dite zvyklo snadno na ten prechod od mlika na pevnou. Postupne to muzes delat vice hustejsi. Nasemu Jankovi je 14 mesicu ale stravu se mu snazim delat takovou kasovitou stale - myslim tim ze mu davam i kousky jidla (aby umel kousat a procvicoval zuby) ale stale to redim vyvarama aby se mu to lepe kousalo a polykalo. Cetla jsem ze do 2 let by deti meli mit takovou polotuhou stravu. Nema cenu neco uspechavat a hned jim cpat jidlo na zpusom naseho. Vsechno chce svuj cas vzdyt se toho v zivote najedi jeste dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama