Polštářek ano či ne?

1102
20.3.07 11:53

Polštářek ano či ne?

Ahoj maminky chtěla jsem vědět od kdy se může dát prckovi na spaní polštářek aniž by jste mi tím nějak uplížili. Slyšela jsem názory že až po roce u někoho zase dřív. Díky za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

574
20.3.07 12:17

Já začala dávat polštářek až v roce a půl a to jsem měla ještě strach jestli to není moc brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
20.3.07 12:18

Ještě jsem chtěla napsat, že mám kamarádku a ta dávala polštářek hned od narození, prostě to neřešila a ani neměla strach, tak to bych fakt nemohla. Když si člověk představí co všechno se může stát no škoda mluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
20.3.07 12:24

Já jsem dala malýmu polštářek v roce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.07 13:09

Já jsem právě koupila :,-(u polštář+ deku a ten polštářek je jen ten slabý, takže myslíte že raději nepoužívat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
20.3.07 13:10

No a kolik je mrňouskovi? Nebo jsi těhu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
20.3.07 13:21

Naše dcerka polštář vůbec nevyžaduje. Nenapadne ji to asi proto, že ho nikdy neměla.. Když měla rýmu, tak jsem jí nadzvedla kus matrace, aby jí rýma netekla do krku. Teď ale půjde do velké postele, a tak jí ho asi už dám, na zač. června jí budou dva roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.07 13:39

Ahoj.

Radim dostal malý polštářek ze :,-(y do kočárku, když jsme ho přestěhovali do velké postele - tj. ve 20 měsících. Ve dvou letech jsme ho vyměnili za polštářek ze :,-(y do postýlky. Peřinu má klasickou velkou.

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
20.3.07 13:48

Polštářek

Ahoj,
náš kluk nesnášel při spaní volný prostor kolem hlavičky.Takže když jsme ho viděli,jak se labužnicky zavrtal čelem do většího polštáře a spokojeně usnul,pochopili jsme :D .Od té doby(měl asi půl roku) je obskládaný polštáři ze všech stran.Skončily hodiny uspávání na rukou,řevu a spal vkuse aspoň hodinu.(to si nedělám legraci).Až byl větší,zmuchlal si peřinu a spával na ní.
Pokud ale dítku polštářek nechybí,asi bych ho nedávala.Katty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.07 13:56

Jsem teprve těhu, tak přemýšlím k čemu ten malý polštářek vlastně je 8O Do kočárku, asi budu mít blbý dotaz, ale dumám co vlastně do kočárku, budeme mít od patrona s vloženou taškou, nějakou deku či plenu pod mimi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7094
20.3.07 14:36

Martindo,
taky máme od Patrona a do vložné tašky jsem dávala v zimě fusak, teď deku :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.07 14:54

Díky, už jsem si nějakou i koupila… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
20.3.07 14:56

Holky taky jsem si koupila Patrona, jak jste s ním spokojené?
http://www.patron-bohemia.cz/baby/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
20.3.07 15:10

Polštář se doporučuje nejdřív od 2l.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
20.3.07 15:26

Ahoj,
my máme polštář od dvou let - od Scanquilt, takovej ten s „vyndavací“ náplní :wink: Vybrala jsem z něj skoro celej vnitřek a pohoda! Mladej je spokojenej, že má polštář a já taky, protože vím, že spí skoro na rovným :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama