Polygynax

28414
2.7.07 21:50

Polygynax

Ahoj vševědky :wink:
Mám problém, začal mi výtok, dnes jsem byla na gyndě. Mudr. mi udělala stěry, výsledky budou za deset dní, ale už mi na:,–(ila pro jistotu vaginální tobolky POLYGYNAX.
Užívala jste je některá? Za týden v pondělí dostanu menstruaci a tablet mám celkem 12, tzn. že je mám užívat i při tom (píšou to v letáku, říkala to i mudra, ale zase řekla, že jí to nesedne tím, že to jde rychleji ven tekoucí krví).
Nevím, jestli to v menstr. nepřerušit, ale zase se bjím, že nezaberou přerušením léčby. No a když je budu brát přitom, přijde mi nelogický.
Jak zabírali vám?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymni
14.2.09 18:41

Dobrý večer. Holky, pokud byste některá měla doma nepoužitý a neprošlý Polygynax nebo Macmiror globule, ráda je koupím. Předem díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Aneta71
5.9.12 14:17

Polygynax

Dobrý den, gynekolog mi předepsal tobolky Polygynax na 6 dní. Vím, že by v průběhu léčby měl být vynechán pohlavní styk. Zajímalo by mě, jestli však není narušena účinnost mé antikoncepce Lunafem a také jestli je v průběhu léčby možné pít alkohol a chodit na slunce vzhledem k tomu, že se jedná o antibiotikum. Předem děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
7
12.3.18 17:42

Ahoj já jsem taky dnes dostala polygynax na 12 snů. Měla jsem 2× jiné antibiotika a vždy alergická reakce bolest hlavy průjem a škrábání po celém těle. Už se bojím co koliv zavést a komu jsem si zakoupila Pearls probiotika ba gynda potíže jsou prý něj musím to užívat k tomu 12 dnů bez sexu to mi ani nevadí ???? jen se bojím že to zas to tělíčko nepřijme. Jakou stim máte zkušenost? :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.18 17:46

@kiki-76 v pohodě, nic mi to nedělalo.

• Citovat
  • Nahlásit
7
12.3.18 17:49
@Anonymni píše:
Dobrý večer. Holky, pokud byste některá měla doma nepoužitý a neprošlý Polygynax nebo Macmiror globule, ráda je koupím. Předem díky.

Mám Macmiror 500 na zavádění ale dvě tablety mi tam chybí dám ti to zdarma jen jestli když tam chybí ty dvě tablety to bude mít pro tebe ucinek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
12.3.18 17:55

@kiki-76 ja ho tedy uzivala uz pred asi 5 lety, ale delal mi spatne od zaludku a mirne nevolnosti… Zni to divne, vim, ale proste to tak bylo, mohla jsem jist jen uplne pidi porce a motala se mi hlava… Ale jinak zabral

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
560
12.3.18 19:25

Brala jsem Polygynax a bylo to úplně bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat