Pomáhá vám bývalý?

Anonymní
16.4.16 22:25

Pomáhá vám bývalý?

Jsem rozvedená a bydlím s dětmi ve společném domě. majetek zatím není vypořádán. Bývalý se odstěhoval do jiného bydlení. Zajímalo by mě, když takhle něco potřebujete (třeba opravit vodovodní kohoutek anebo něco u bojleru), jestli bývalý přijde a pomůže. Ten můj tvrdí, že prostě bydlí jinde a nezajímá ho to, přitom je to jeho barák a bydlí tu jeho děti!!!

Jak to máte?

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12745
16.4.16 22:29

Než jsem se odstěhovala z bytu kde jsme bydleli tak pomáhla. teď už nepomáhá, a le zase si myslím že kdybych něco potřebovala tak asi neodmítne. Já bych mu taky pomohla pokud by t o bylo v mých možnostech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.16 22:31

Pomáhá, hlídá Dítě u nás doma, opravuje auto, i nakoupí
A milenka zuří :mrgreen:
Ale má co chtěl. Teda nemá, chtěl by se vrátit, jenže Já už zjistila, že mi je takhle lépe.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.16 22:38
@Anonymní píše:
Ale má co chtěl. Teda nemá, chtěl by se vrátit, jenže Já už zjistila, že mi je takhle lépe.

zakl.

tak to závidím, protože ten můj „cvičně“ odcházel ještě před milenkou a všechno mi hodil na hřbet - řešila jsem havarijní věci - plot, kotel, dveře - jen se chodil dívat a „kontroloval“, jestli to děláme „dobře“. nemluvě o penězích, kdy nedával, musela jsem všechno platit sama. A te´d po rozvodu je to úplně KO - prostě jsem pryč a pora´d si sama :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Anonymní
16.4.16 22:45

Pomáhá - na zahradě, co v domě nefunguje, pohlídá dítě, ale i to druhé, které není jeho, nikdy nepřijede bez nákupu, než přijede, ještě se ozve, jestli něco nepotřebujeme přivést, sehnat.. Vypadá to bezmála jako idylka, ale než jsme zjistili, že spolu žít nemůžeme, tak to bylo docela náročné 8) :oops:
PS: Já se samozřejmě také snažím :lol: M.

• Citovat
  • Nahlásit
10218
16.4.16 22:47

Anonymní, tak pokud to byl deb. l a nepomáhal a nestaral se už předtím, tak těžko můžeš očekávat, že se po rozchodu mávnutím proutku změní a pomáhat začne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4015
16.4.16 22:53

Pises „dum je jeho“. Proc vlastne bydlis v jeho dome? Jestli te chce od tama vystipat, tak ti asi nebude jezdit pomahat, ze… Jak mas stare deti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.16 22:55
@Anonymní píše:
Ale má co chtěl. Teda nemá, chtěl by se vrátit, jenže Já už zjistila, že mi je takhle lépe.
Za jak dlouho zjistil,ze by se chtel vratit?Ja mam r
@Anonymní píše:
Jsem rozvedená a bydlím s dětmi ve společném domě. majetek zatím není vypořádán. Bývalý se odstěhoval do jiného bydlení. Zajímalo by mě, když takhle něco potřebujete (třeba opravit vodovodní kohoutek anebo něco u bojleru), jestli bývalý přijde a pomůže. Ten můj tvrdí, že prostě bydlí jinde a nezajímá ho to, přitom je to jeho barák a bydlí tu jeho děti!!!Jak to máte?

Dalsi zblblon…myslim tim tveho ex, no oni se chovaji fakt vsichni stejne…mam novou, lepsi a po me potopa.
Muj ex, by pomohl, ale ja nechtela, radsi reknu nekomu jinemu…,nebydlim v domku, ty to mas tezsi, ja v byte, ale dokazu si udelat spoustu veci sama.
Drzim pesti :hug: :hug: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.16 22:56
@evill píše:
Pises „dum je jeho“. Proc vlastne bydlis v jeho dome? Jestli te chce od tama vystipat, tak ti asi nebude jezdit pomahat, ze… Jak mas stare deti?

dům je i jeho

děti mi kotel neopraví…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
4015
16.4.16 22:57

Jinak ja teda nejsem rozvedena ale jsem v baraku casto sama, k bojleru je navod - kdyz to nejde podle navodu pozvu kotlare, kapajici kohoutek taky opravim, tyhle veci me i docela bavi, takze kdyby muz odesel jistojiste by s timto pomahat neprisel neb bych ho ani nevolala :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4015
16.4.16 23:03
@Anonymní píše:
dům je i jehoděti mi kotel neopraví…

Ja nerikam, ze ti maji deti opravovat kotel :lol:. Od toho je kotlar. Na vek deti jsem se ptala proto, ze to muze byt nad tve sily s dvemi detmi v dome, jestli jsou malicke. Jestli nejsi barakovy typ typu „babochlap“ muze byt lepsi nastehovat se treba do bytu s ustrednim topenim. A mas usetrene nervy i s chlapem i s kotlem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6613
16.4.16 23:10

Teda takže ty bydlíš v jeho domě ze kterého jsi ho nevyplatila a ještě chceš aby ti ho opravoval? Jako zdá se mi to docela drzost vůbec něco takového chtít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.16 23:11

Kromě peněz na dítě a peněz pro mě (dítě ještě není školkové, tudíž tolik nepracuji), rád pomůže i s mým domem. Ani jednomu z nás to nepřijde nevyvážené vzhledem k tomu, že já se většinu času starám o naše dítě. Mám v tomto asi štěstí na rozumného otce našeho dítěte. Dítě jsme chtěli oba. Žít spolu nemůžeme, ale jako rodiče fungujeme (zaťukám).

@evill píše:
Ja nerikam, ze ti maji deti opravovat kotel :lol:. Od toho je kotlar. Na vek deti jsem se ptala proto, ze to muze byt nad tve sily s dvemi detmi v dome, jestli jsou malicke. Jestli nejsi barakovy typ typu „babochlap“ muze byt lepsi nastehovat se treba do bytu s ustrednim topenim. A mas usetrene nervy i s chlapem i s kotlem :lol:

@evill

• Citovat
  • Nahlásit
49226
16.4.16 23:16
@Anonymní píše:
Jsem rozvedená a bydlím s dětmi ve společném domě. majetek zatím není vypořádán. Bývalý se odstěhoval do jiného bydlení. Zajímalo by mě, když takhle něco potřebujete (třeba opravit vodovodní kohoutek anebo něco u bojleru), jestli bývalý přijde a pomůže. Ten můj tvrdí, že prostě bydlí jinde a nezajímá ho to, přitom je to jeho barák a bydlí tu jeho děti!!!Jak to máte?

Ano pomáhá kdykoliv potřebuju… je fakt, že toho nezneužívám a volám většinou jen když se to týká dětí… ale je fakt, když tu kluky vyzvedával tak mi ten kohoutek spravil a nebo zásuvku, a malýmu i velkýmu vymaloval pokojíčky - zbytek bytu jsem řešila přes malíře..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49226
16.4.16 23:21
@jakanas píše:
Teda takže ty bydlíš v jeho domě ze kterého jsi ho nevyplatila a ještě chceš aby ti ho opravoval? Jako zdá se mi to docela drzost vůbec něco takového chtít.

pokud to dobře chápu, on odešel z jejich společného domu a nechal tam děti které například ten opravený bojler potřebují.. jako fakt existujou chlapi po mě potopa a je mi vše u zadele? To je šílený..
koneckonců je to napůl i jeho dům a to že tam nebydlí ( počítám dobrovolně) ho nezbavuje zodpovědnosti za majetek.. pokud tedy ona zavolá kotelníka měl by jí na něj přispět půlkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat