Pomáhá Váš manžel doma ?

14
15.6.20 10:58

Pomáhá Váš manžel doma ?

Čau holky,
pomáhá Vám doma Váš manžel, když jste třeba hodně nemocné? Můj si vzal volno, aby teda doma zastal v uvozovkách mě, ale od rána se válí a všude nehorázný bordel :roll:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3465
15.6.20 10:59
@Puknice píše: Čau holky,
pomáhá Vám doma Váš manžel, když jste třeba hodně nemocné? Můj si vzal volno, aby teda doma zastal v uvozovkách mě, ale od rána se válí a všude nehorázný bordel :roll:.

Pomaha normalne i kdyz jsem zcela zdrava :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
978
15.6.20 11:02

Pomáhá ze vším co je třeba a ani nemusím být nemocná. Vysává, pere, uklízí, žehlí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10767
15.6.20 11:03
@Puknice píše: Čau holky,
pomáhá Vám doma Váš manžel, když jste třeba hodně nemocné? Můj si vzal volno, aby teda doma zastal v uvozovkách mě, ale od rána se válí a všude nehorázný bordel :roll:.

Jak pomaha? Komu?
Bydlime spolecne a spolecne se podilime na chodu domacnosti vcetne uklidu. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
15.6.20 11:04

Ne, výjimečně. Jen mužské domácí práce (opravy…). On chodí do práce, já se starám o domácnost. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13284
15.6.20 11:06

Ne nepomáhá - máme práci na společné domácnosti rozdělenou - tedy není to na jednom a ten druhý že by milostivě pomohl.

Ale pokud ty ho chceš sprdnout za to, že nemaká podle tvých představ, když si nemocná, tak se moc nedivím, že do práce není úplně motivován. Jakmile se k někomu chováš jako přísná matka, tak on se automaticky začne chovat jako puberťák - dle osobnostního nastavení buď vzpurný a nebo pasivně agresivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
15.6.20 11:07

@cecetka
No ano, mělo by to být normální, ale on to bere tak, že chodí do práce a já jsem doma. Já mu to ani neberu, ale když si vzal volno, aby doma pomohl a nepomáhá s ničím :roll:, tak to mám na něj vztek. To mohl jít klidně do práce. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
15.6.20 11:09

@Ou
Jenže on nepomohl od rána s ničím. Ani mi neudělal snídani, čaj prostě nic… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
925
15.6.20 11:10

Hele, nech ho žít. To že v pondělí nevstal brzy, abys vstala do uklizeného, neznamená, že s tím nepočítá. Každý má svůj uklízecí rytmus. Řeš to nejdříve večer, ideálně třeba po dvou dnech. Jestli něco fakt nemám rád, tak když mi žena kecá do uklízení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6359
15.6.20 11:11

@Puknice Teď už ano…dříve ne, byla jsem doma s dítětem takže jsem to dělala jen já. Kdyz jsem nastoupila opět do práce tak musel uklízet i on i když tedy nerad. Zvykl si že je vše doma hotové když přijel z práce. Nejakou dobu trvalo než pochopil že se na chodu domácnosti musí podílet oba a to že žena není služka. Bohuzel znám celkem dost případů že chlapi doma prostě nefungují a vše dělá žena. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6359
15.6.20 11:12

@Puknice Vzal si volno aby se doma flakal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
15.6.20 11:12

Nepomaha, podili se na starosti o domacnost a peci o dite, takze doma a na zahrade pracujeme spolecne a pak za odmenu odpocivame spolecne. Nejak nevim, proc bych mela litat jak hadr na holi bez naroku na odpocinek jen proto, ze se mi mezi nohama nehoupe bimbas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
901
15.6.20 11:17

Jsme v bytě a máme tři děti, z toho poslední je ještě miminko, takže já na MD. Drtivá většina práce je na mě… Pokud chci, aby něco manžel udělal, tak ho musím vyzvat ke splnění konkrétního úkolu. Přijde mi, že chlapi mají geneticky dáno, že tu „ženskou“ práci nevidí (samozřejmě znám i výjimky). Naštěstí, neudržuji domácnost ve sterilní čistotě, takže ještě zvládám. Jinak až půjdu do práce, tak budu muset udělat nějaký rozvrh činností…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
15.6.20 11:18
@Puknice píše:
@Ou
Jenže on nepomohl od rána s ničím. Ani mi neudělal snídani, čaj prostě nic… :roll:

Hele a reklas mu to? Ja se ho nechci zastavat, jestli ti doma nikdy s nicim nepomuze je to na delsi promluvu. Ale zvlast jestli je zvyklej na servis, tak mu mozna ani nedochazi, ze by se mel starat, protoze to proste nikdy nedelal. Tak bych se asi zhluboka nadechla a slusne ho poprosila o caj, zeptala se, co planuje na obed a domluvila bych se s nim, co by v domacnosti bylo potreba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23557
15.6.20 11:18

Staráme se o domácnost a děti společně. Jediné na co nesahá je pračka a sušička, to má zákaz. A já zase nesahám na odpadkové koše. O zbytek jako nádobí, vaření, úklid podlah atd. se střídáme dle potřeby. O práci na dvoře se taky dělíme, většinou pracujeme spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama