Pomeranian chovatelské stanice

21.7.21 20:22

Pomeranian chovatelské stanice

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, jestli by jste mi prosím mohli poradit, nějakou chovatelskou stanici, u které se čeká, než příjdete na řadu a potom Vám nabídne štěňátko? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1008
22.7.21 06:26

Vetsina CHS si majitele pro sve stenatka vybira z mnoha zajemcu, cekacky byvaji dlouhe, ale zas pak dostanete kvalitni stendo :D pokud nepomohl google tak najdi klub chovatelu pomeraniu a tam mas soupis chovatelskych stanic - musis obvolavat, protoze webovky maji vetsinou neaktualni… taky jsme takhle schaneli a obvolavali a ptali se na planovane vrhy:-) hodne stesti s vyberem :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9256
22.7.21 08:36

@Anonym6262 zapni Google a hledej a obvolavej. Přes kluby chovatelů určitě nějaké stanice najdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.7.21 10:28

Dobře děkuji, zpíš jsem chtěla poradit, jestli někdo z vás, nezná a nemá ověřenou nějakou chovatelskou stanici?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53558
22.7.21 10:35

@Anonym6262 zkus pohledat asi na fcb skupinu at pak nenaletíš a hodně šetři. Ta cena za štěně je dost šílená ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
22.7.21 13:09

Nesháněla jsem sice pomeraniana, ale pudla, ale bude to nastejno. Zapojit se do skupin na FB, tam se dá zsíkat hodně informac. Najít přes klub chovatelské stanice, obvolat a napsat něco o sobě a proč zrovna vám by měli své štěně prodat. Je to skoro jako pohovor na nové zaměstnání :D
Malá plemena nemívají početné vrhy, tím se to ještě komplikuje. Pokud chcete mazlíčka (ne na chov a výstavy), zdůraznila bych to taky. Nestandardní štěně (tzv. pet kvalita) může být jednak levnější a jednak být dříve k dispozici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat