Pomohl někomu Utrogestan k otěhotnění?

Anonymní
8.7.15 20:17

Pomohl někomu utrogestan k otěhotnění?

Pomohl Vám někomu utrogestan k otěhotnění? Mám ho předepsaný od gynekologa na 16-25DC, ovulaci mám okolo 12 DC dle testů a i potvrzenou od doktora. O mimi jsme poprvé přišli v 8tt a teď už se sedmý měsíc snažíme znova. Utrogestan jsem brala už dva cykly a pořád nic.
Podařilo se někomu po něm otěhotnět? A po jaké době se Vám zadařilo prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11165
8.7.15 20:23
@Anonymní píše:
Pomohl Vám někomu utrogestan k otěhotnění? Mám ho předepsaný od gynekologa na 16-25DC, ovulaci mám okolo 12 DC dle testů a i potvrzenou od doktora. O mimi jsme poprvé přišli v 8tt a teď už se sedmý měsíc snažíme znova. Utrogestan jsem brala už dva cykly a pořád nic.
Podařilo se někomu po něm otěhotnět? A po jaké době se Vám zadařilo prosím?

ahoj podařilo se mi po něm otěhotnět až 5cyklus uužívání

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
869
8.7.15 20:24

Mně asi jo. Ale nedokážu to říct s jistotou. Brala jsem je, ptž jsem měla cyklus na houby a pak se brzo podařilo. Do 3 měsíců asi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.15 20:25

S dovolením si počkám na reakce. Jedno dítě teda máme, o další se snažíme 10 měsíců, Utrogestan jsem brala 3 cykly, teď beru Crinone.
K.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.7.15 20:27

Ne. Mně se podařilo otěhotnět po dvou rocích, jsem hodně hubená. Nechala jsem to osudu a přestala se nervovat a bylo to

• Nahlásit
  • Citovat
11484
8.7.15 20:34

Otěhotněla jsem po jeho dobrání, ale jestli na to měl vliv, nevím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1677
8.7.15 20:57

Začla jsem ho brát také po zt, tak doufám že mi taky pomůže co nejdřív a brzy se nám zadaří :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.15 21:01

Jelikoz jsem nemela pul roku vubec ovulaci a uplne rozhazeny menzes, tak mi ho doktorka napsala na 15-21Dc, 25DC jsem mela ovulaci (coz jsem nechapala, pac po nem byt ovu nemela) a hned jsem otehotnela :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6098
8.7.15 21:02

Mě pomohl hlavně zkrátit cyklus, tak že jsem měla k otěh otěhotnění více šancí než jen 5× do roka. Snažit jsme se ale začali až po vysazení, takže nemůžu uplně posoudit, každopádně kdyby mi nepomohl srovnat cyklus určitě bych neotěhotněla tak rychle. cca 5-6 měsíců snažení při frekvenci sexu 4 x do měsíce je super. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2973
8.7.15 22:07

Utrogestan není lék, který pomůže otěhotnět. Je to hormon progesteron, který podporuje časné fáze těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2973
8.7.15 22:10

A nebo jak píše @Boudová, upravuje menstruační cyklus. Ale není to tak, že by to tam nějak „pohnojil“, aby došlo k otěhotnění…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1677
8.7.15 22:35

@Rozárka78 utrogestan pomáhá po oplodnění k nárůstu děložní sliznice a k lepšímu uhnízdění vajíčka, takže pokud dojde k oplodnění tak pak pomáhá k otěhotnění

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2973
8.7.15 22:37

@klariiss Ano, to ano, psala jsem k podpoře časných fázi těhotenství, myslím tim tedy po oplodnění. Mela jsem na mysli, ze nepomáhá k oplodnění, spatně jsem se vyjádřila :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama