Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahojky všem.29.6. jdu na Laparoskopii s drillingem ovarií. Mám PCOS a zajímalo by mě jestli některé z vás pomohla.Chci vědět jakou mám šanci na otěhotnění po těch 2 letech a 10 měsících. Děkuji za odpovědi.
Ahoj, já byla taky na drilingu ovarií a hned po 6tydnech co jsme mohli na to vlítnout jsem otěhotněla
A druhé mimčo šlo už také bez problému.
Určitě se pak zadaří ![]()
Všechny kamarádky, co na tom byly, tak velmi brzo otěhotněly! Držím pěsti!