POMOooC spaní v 19 měsících

206
6.3.06 09:33

POMOooC spaní v 19 měsících

Ahojky maminy
mám 19m chlapečka, který posledních 14 dní v noci nespí.Prostě se ve 2 hodiny vzbudí a usne kolem 6-7 hod jsem úplně grogy 8O .Přes den spí tak 1-1,5 hoďky.zkoušela jsem ho udržet přes den vzhůru, ale kolem 17 hod odpadnul.V noci nepláče jen se hemží v posteli a šustí a bůh ví co ještě,někdy přijde k nám.Zuby to nejsou, prdíky nemá fakt už nevim :evil: .
Prosím poraďte jsem zralá na mašli.
Hanyna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

613
6.3.06 09:55

Ahoj, mě to taky děti dělaly, kolem 1.hod se vzbudily a prostě si asi tak 3.hod hrály. Časem je to přešlo. Co jsem slyšela, tak to dělá dost dětí. Takže vytrvej ono ho to přejde.
Ahoj Hana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
6.3.06 10:17

Jsi hodná asi vyrazim pro zásobu Redbulu :D H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
6.3.06 10:43

Nevím jestli jsem pochopila správně, ale on si v podstatě vystačí sám a problém je pouze v tom, že tě to budí a jsi pak přes den hotová.
Spíte v jedné místnosti? Jestli ano tak zkus malého odstěhovat do jeho pokoje. Nebo pokud to budí pouze tebe a otec spí, tak se na spaní přestěhuj do jiné místnosti ty. Pokud je u vás v posteli tak spí nebo si taky hraje? Jestli spí, tak by mohlo pomoct i přestěhování k vám do postele. (nevím, jestli jste v třípokojovém bytě, nebo v garsonce) Myslím, že ho nemůžeš přesvědčit, aby spal, je to jen období, které časem přejde, některé děti to dělají. Akorát musíš vymyslet nějaké řešení aby ses vyspala a mohla fungovat, než tohle období přejde. :wink:
Bludička+Kamča+Janek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
6.3.06 10:58

Honzík spí s námi v ložnici(máme jen dvě místnosti) když se probudí jde většinou k nám aby se podělil o tu radostnou novinu, že je vzhůru :) Budí nás to oba.Postýlku má svojí.Asi se budeme střídat o gauč.V každém případě děkuju za povzbuzení.Pa H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
6.3.06 11:20

Ahoj,
tak jsme toto obdobi nedavno meli, Jachymovi to vydrzelo asi tyden. Skakal po nas v posteli - kdyz byl prestehovan do vlastni postylky, tak nasledoval strasny REV, tak jsme ho radsi nechavali u nas a hrali mrtve brouky - jde to dost spatne, kdyz je jeho oblibna hra stoupnout na postel, odpocitat si 3,2,1, start a dopadnout nekam na zadek (vetsinou na nejakou cast naseho tela) 8O Nejake domlouvani a uspavani nepomohlo. Ale jakrikam, asi po tydnu se to spravilo, tak asi pomuze jenom ten RedBull :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
6.3.06 11:55
:D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
414
6.3.06 12:27

haha, tak tomu šustění se musím smát. To je totiž ten správný popis té činnosti. Jířa to teď taky zkouší, vydrží od půl třetí do šesti.. a přes den nespí ani chvilku :( Přesně jak to popisujete - leze, svlíká se, hlavně ŠUSTÍ a taky (jelikož je už velký) si férově odchází do obýváku, kde rozsvítí a snaží si pouštět pohádky!!! A taky mě šeptem budí - maminko… vstávej… maminko.. nemám ponožky… - nebo nás pusinkuje. U čehož se prostě NEDÁ spát. Strašný :( snad ho to brzo přejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
6.3.06 12:42

jo jo to šustění je fakt děsný :roll: ,ale když si ho vezmu k sobě tak se pořád hlemejždí naráží hlavou do čela postele a šmátrá kolem sebe a škrábe na to dřevo.No a do toho všeho manža skřípe zubama 8O .Asi je tam nechám spolu ať si muzicírujou a vezmu si dovolenou :lol: H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
6.3.06 13:24

Ahoj Hani,
i naše zlatíčko si dělala a občas¨ještě dělá noční pauzy.většinou taky kolem 2-3hodky a vyržela i 2 hodky vzhůru.Když spala s námi v posteli,bylo to šílený,přesně jak tu popisovaly holky-skákání,žvanění,smích jako by bylo pravý poledne.Pak jsem jí nekompromisně začla dávat na celou noc do postýlky,když se vzbudila,já to věděla,ale dělala jsem mrtvolu,neodpovídala,nehýbala a ono jí to za chvilku přestalo bavit po tmě a zalehla a spala.Byla jsem z toho taky vyřízená a fakt to samo časem odeznělo,ikdyž ne úplně,ale aspoň omezilo a spí od té doby jen ve své postýlce.
V létě se postěhuje do pokojíčku.
Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
6.3.06 13:45

Teda to je hrůza,když to tu čtu. Už nebudu chtít druhý dítě, ani náhodou!
Mám hrůzu z toho,co mě čeká ještě s tímhle prďolou,podruhý to absolvovat asi nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
6.3.06 14:34

Ahoj holky,
my jsme měla s malým trochu podobný problém, pravidelně se v noci několikrát budit a pak né a né usnout, tak to šlo třeba 4× za noc. Než jsme přišli na to ,že malý přes noc hodně v postýlce cestuje a to i přes spací pytel a probudí ho tlak jak má narvanou hlavu mezi špriclema.
Takže jsme před 2 měsíci zakoupili velkou postel se zábranama a je celkem klid. Probudí se 1 x za noc ,ale celkem rychle usne.A postel je tak velká ,že mu nějakou dobu trvá než ji celou procestuje ve spánku. Jinak nám to trvalo asi 3 týdny než si na ni zvykl a zavedli jsme nový rituál s usínáním.
Apolena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6429
6.3.06 14:43

Držím palce, ať se to brzy spraví.. Když budete dělat mrtvé brouky, nebudete se hýbat, komunikovat, tak snad ho to přestane bavit…
V noci se spí, ve dne hraje.. jestli chce v noci blbnout, tak sám a ve svém pokoji, vy spíte… :-)

E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama