Popkornovač

595
5.6.07 08:51

Popkornovač

Ahojte maminy,
máme rádi popcorn a tak si občas koupíme takové ty balíčky do mikrovlnky. Problém je ale v tom, že se to občas připálí a nikdy se nedodělají všechny. Takže spokojenost nic moc. :evil: Uvažovali jsme o tom, že bychom koupili popkornovač. Nejspíš ten od Ety. Máte některá zkušenost, jak to funguje? Pracuje dobře? A jaká se do toho používá kukuřice? Může se tam dát ta ochucená balíčková nebo se musí kupovat nějaká speciální? A jak se to pak ochutí?
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Radina
5.6.07 09:49

Ariano, já mám už druhý popcornovač, protože první jsem totálně odrovnala, kolik jsem jedla popcornů :oops: . Musíš počítat s tím, že v něm připravíš jenom kukuřici nasucho a pak se teprve dochucuje. Většina popcornovačů má nahoře misku na máslo, takže teplem zevnitř se ti máslo krásně rozehřeje na polití hotových popcornů. U nás je jíme jenom nasucho :wink:
Mám tento a je skvělý:

http://www.levne-spotrebice.cz/…-0154-90000/

• Nahlásit
  • Citovat
7366
5.6.07 09:49

prodám, levně :o)))

u nás se to neosvědčilo. taky se nedodělají všechny, ochucený nejsou, jen se při dělání rozpustí máslo a tím to pak poleješ, osolíš… a lítá to z toho tak, že většina skončí v misce, ale zbytek všude možně… Jediná výhoda, koupíš si pytlík kukuřice za pár korun a uděláš plno popcornu. Ale jde to i v hrnca na sporáku.

lepší je třeba popcorn hrnec do mikrovlnky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
5.6.07 09:52

Noemmi, máš málo dosušenou kukuřici, proto ti to lítá všechno ven. Některé firmy ji fakt nemají doschlou. My kupujeme pětikilovky v Makru a na nedosušenou jsem narazila zatím jenom jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
7366
5.6.07 09:53

ten co je na tom obrázku přesně máme. PRODÁM!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
5.6.07 09:57

Noemmi,za kolik? Má ještě záruku?

• Nahlásit
  • Citovat
7366
5.6.07 10:19

pošlu SZ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
6.6.07 07:31

Ahoj holky,
díky za odpovědi.Ještě o tom popřemýšlíme. Doufám, že se ta kukuřice dá sehnat i někde jinde, protože do Makra už nejezdíme. :lol:
Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
6.6.07 10:06

Ariano, prodejny se zdravou výživou mají výbornou, třeba Nový věk.

• Nahlásit
  • Citovat
595
6.6.07 11:55

Radino, díky. Vyzkouším. :D Hlavně, abysme to pak nejdli denně. Manžel už nadhodil, abysme si nevypěstovali „americkou postavičku“. :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama