Poprvé beru HA, slabá MS

Anonymní
26.10.20 10:28

Poprvé beru HA, slabá MS

Ahoj, poprvé beru antikoncepci (Omisson), můj doktor teď neordinuje a nemám žádnou ženu které bych se zeptala, tak to zkusím tady :D snad se mi nevysmějete. Včera jsem dostala menstruaci, ráno to bylo takové růžové špinění s kouskami krve, myslela jsem že se teprve rozjíždí,, menstruační bolesti mám taky, tak jsem si vzala první pilulku. Jenže pak už jsem nekrvácela, jen pořád špinila. Dnes mám tu krev takovou zhnědlou a pořád ne moc. Může to být těmi pilulkami? Je to normální nebo nejsem chráněná? Nikdy jsem takovou slabou menstruaci neměla. Trpěla jsem na silné menstruace s nevolnostmi a různými bolesti. Vůbec nevím co teď :think: jestli jsem si první pilulku dala nějak blbě, jestli jsem měla počkat do večera.. :nevim: má někdo s tímto zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5533
26.10.20 10:34

Při braní pilulek nemáš klasickou menstruaci, ale krvácení s z vysazení. A ano většinou to bývá slabší než když si měla normální cyklus. Spousta žen ji i kvůli tomu bere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
26.10.20 10:36

Ano, slabá MS je normální, protože to není klasická MS. Pokud ale bereš první balení, tak jsi chráněná až po 7 dnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 10:36

@Lil Kitkatt Děkuji moc :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
956
26.10.20 10:50

Ja mam s Ha menstruaci tak 3 dny a jeste slabou… je to normalni

• Citovat