Reklama

Poptávka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Darinka
Nováček 7 příspěvků 19.09.09 17:01
Poptávka

Ahojky chtěla bych otěhotnit,ale nějak se nám to nedaří.Chtěla bych poradit co bych měla pro to udělat,aby se to povedlo. :)
Díky Darinka

Reklama

Reakce:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 19.09.09 17:17

ahoj - určitě koukni na diskuse o snažení a neplodnosti, tam najdeš inspiraci

např.
https://www.emimino.cz/modules.php?…

jinak - pokud je to delší doba = +- rok a více - doporučuju základní vyšetření= zjištění hormonálního profilu u tebe, který se dělá 2-3. den MS - krev ti odebere gynekolog, vyšetření spermiogramu u partnera a zjištění ovulace - buď folikulometrií nebo měření bazální teploty

Darinka
Nováček 7 příspěvků 19.09.09 17:29

Já už jsem byla těhotná,ale bohužel jsem potratila.Už je to pomalu 2 roky a stále nemohu otěhotnit.Já jsem slyšela,že jsou na to nějaké vitamíny.

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 19.09.09 17:32

no vitamíny - možná si najdi recept na čaj podle mojžíšové nebo starý dobrý kontryhel :wink:
a pokud už máš to, co jsem psala výše, tak bych zkusila ještě cvičení podle mojžíšové -jestli u vás jde - ale pod odborným dohledem rehabilitační pracovnice

ps za 2 roky se toho bohužel může změnit hodně :(

u chlapů se bere hlavně zinek, selen a vit. E :wink:

Darinka
Nováček 7 příspěvků 19.09.09 17:34

moc ti děkuji jsi zlatá. :wink:

Darinka
Nováček 7 příspěvků 19.09.09 17:35

moc ti děkuji jsi zlatá. :wink:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 19.09.09 17:36

není zač, snažíme se 3 roky, tak mám vědomosti na rozdávání :roll:

hlavně ať se co nejdříve zadaří! :wink:

Darinka
Nováček 7 příspěvků 19.09.09 17:43

No to doufám i já.Tobě taky držim palečky aby vám to vyšlo. :)

Darinka
Nováček 7 příspěvků 20.09.09 00:50

Ahoj :)
chtěla bys se zeptat jak se jmenují vitamíny na podporu otěhotnění.Byla bych moc ráda kdyby jste mi pomohli.Budu každýmo moc vděčná za každou radu.
Děkuji všem. 8)

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 20.09.09 00:56

Já teda nevím, ale jestli myslíš multivitamíny, které berou snažilky a těhule, tak těch je na trhu hafo. Asi nejdůležitější je brát kyselinu listovou v době snažení a v 1.trimestru.

Ale mám pocit, že po 2letech snažení tě vitamíny nevytrhnou.

Kdybych se tak dlouho snažila o mimi, už bych dávno opruzovala u dr, popřípadě rovnou v nějakém centru asistované reprodukce.

Darinka
Nováček 7 příspěvků 20.09.09 01:05

moc ti děkuji.snad se nam to někdy povede. :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >